🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
XL six s.r.o.
IČO36822876DIČ2022452982IČ DPHSK2022452982NACE9311 · Prevádzka šport.zar.EST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 99/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 92 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 99/100
A+
99/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
8 450 €
↘ -51.3% YoY
EBITDA · 2024
47k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
195k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 5 145 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
92 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
XL six s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 450 € | 47k € | 37k € | 195k € | RUZ závierka |
| 2023 | 17k € | 99 € | 33 € | 247k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.08 mil. € | 36k € | 20k € | 227k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -1 317 € | -1 377 € | 134k € | RUZ závierka |
| 2020 | 2 000 € | 341 € | 234 € | 63k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. € | 17 tis. € | 1.08 M € | — | 2 tis. € |
| EBITDA | 47 tis. € | 99 € | 36 tis. € | -1 tis. € | 341 € |
| EBITDA marža | 551.6 % | 0.6 % | 3.3 % | — | 17.1 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 33 € | 20 tis. € | -1 tis. € | 234 € |
| Aktíva spolu | 195 tis. € | 247 tis. € | 227 tis. € | 134 tis. € | 63 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-29 | Hlavné mesto SR Bratislava | Dohoda o ukončení zmluvy o budúcej zmluve o zriadení vecného bremena uzatvorená z dôvodu nezrealizovania inžinierskych sietí na pozemkoch hl. mesta SR BA. | 5 145 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Pačesa
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Adriána Pačesová
PP
Konateľ
Patrik Pačesa
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Patrik Pačesa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-12 | 2022-09-26 |
| Ing. Adriána Pačesová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-24 | 2022-05-23 |
| Patrik Pačesa | Konateľ | 2007-08-24 | 2009-03-11 |
| Patrik Pačesa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-24 | 2009-03-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
XL six s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 12
Vznik
2007-08-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36822876RPO
DIČ
2022452982FS
IČ DPH
SK2022452982 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6211110000001016820024FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36822876/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36822876/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36822876", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.