🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Staré Mesto · SK
PIENINY RESORT s.r.o. v konkurze
IČO36821063DIČ2022451343IČ DPHSK2022451343NACE5510 · Hotelové ubytovanieEST.2007 · 19r.
Compliance · Zakázaná spoluprácaKredit · F · 10/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál. Neonboardovať bez právneho schválenia.
Prečo? Politicky exponovaná osoba v štatutári · V konkurze · Daňové nedoplatky · 38 firiem zdieľa adresu
BonitaF · 10/100
F
10/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
2mil. €
↗ +28.7% YoY
EBITDA · 2023
782k €
Čistý zisk · 2023
291k €
Aktíva spolu
5.69mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
9
Σ 26k €
Kredit
F· 10/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
1 832 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
38 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
10 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PIENINY RESORT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2 mil. € | 782k € | 291k € | 5.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.55 mil. € | 177k € | -434k € | 5.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 970k € | 71k € | -385k € | 6 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 684k € | 31k € | -380k € | 6.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 760k € | -82k € | -97k € | 6.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.00 M € | 1.55 M € | 970 tis. € | 684 tis. € | 760 tis. € | 614 tis. € |
| EBITDA | 782 tis. € | 177 tis. € | 71 tis. € | 31 tis. € | -82 tis. € | -49 tis. € |
| EBITDA marža | 39.2 % | 11.4 % | 7.4 % | 4.5 % | -10.8 % | -8 % |
| Čistý zisk | 291 tis. € | -434 tis. € | -385 tis. € | -380 tis. € | -97 tis. € | -182 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.69 M € | 5.52 M € | 6.00 M € | 6.18 M € | 6.46 M € | 3.73 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-08-15 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 064PO070037 | 1.64 mil. € |
| 2020-10-30 | Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže | Zmluva o poskytovaní služieb | 104k € |
| 2020-10-29 | Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže | Zmluva o poskytovaní služieb | 33k € |
| 2019-02-04 | Ľubovnianska nemocnica, n.o. | Kúpna zmluva | 30k € |
| 2016-01-14 | Ľubovnianska nemocnica, n.o. | Kúpna zmluva | 26k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EF
Konateľ
Eva Fialová
MS
Konateľ
Mgr. Silvia Cvengrošová
BD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Barbara Duffek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Peter Pihorňa | Konateľ | 2022-05-31 | 2026-03-13 |
| Mgr. Peter Pihorňa | Konateľ | 2022-05-31 | 2026-03-30 |
| Oľga Murínová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2023-04-18 |
| Ján Korčák | Konateľ | 2021-02-02 | 2023-04-03 |
| Ján Korčák | Konateľ | 2021-02-02 | 2023-03-27 |
| Barbara Némethová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-15 | 2022-06-28 |
| MVDr. Ján Korčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-15 | 2021-02-17 |
| Katarína Murínová | Konateľ | 2017-03-13 | 2022-05-31 |
| Katarína Murínová | Konateľ | 2017-03-13 | 2022-06-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Pihorňa
Ján Korčák
Oľga Murínová
Ján Korčák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-03-07
Mestský súd Košice v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: PIENINY RESORT s.r.o., so sídlom: Hrnčiarska 29, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 821 063, práv. zast.: JUDr. Matúš Králik, PhD., advokát, reg. č. SAK: 7794, so sídlom kancelárie: Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, IČO: 52 341 542, o návrhu na potvrdenie reštrukturalizačného plánu dlžníka takto
bankruptcy
2024-10-04
Mestský súd Košice vo veci povolenej reštrukturalizácie na majetok dlžníka: PIENINY RESORT s.r.o., IČO: 36 821 063, so sídlom: Hrnčiarska 29, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, práv. zast.: JUDr. Matúš Králik, PhD., advokát, IČO: 52 341 542, so sídlom Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, ktorého reštrukturalizačným správcom je: Pospíšil & Partners, k.s., IČO: 44 342 004, so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, zn. správcu: S1267, o určení, či sa na podania veriteľa: EKOSER
bankruptcy
2024-06-12
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: FM Design, s.r.o., so sídlom MUDr. Alexandra 50, 060 01 Kežmarok, IČO: 31 689 710, právne zast.: JUDr. Gábor Száraz, advokát, Garbiarska 20, 064 01 Stará Ľubovňa o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: PIENINY RESORT s.r.o., so sídlom Hrnčiarska 29, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 821 063, právne zast.: JUDr. Matúš Králik, PhD., advokát, Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice - mestská časť Nad jaze
bankruptcy
2024-05-30
Krajský súd v Banskej Bystrici v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: PIENINY RESORT s.r.o., so sídlom Hrnčiarska 29, 040 01 Košice, IČO: 36 821 063, právne zast. JUDr. Matúš Králik, PhD., advokát so sídlom Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, o návrhu dlžníka na povolenie reštrukturalizácie, o odvolaní dlžníka proti rozhodnutiu Mestského súdu Košice sp. zn. 88R/2/2024 zo dňa 5. apríla 2024 takto
bankruptcy
2024-04-05
Mestský súd Košice v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: PIENINY RESORT s.r.o., so sídlom: Hrnčiarska 29, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 821 063, práv. zast.: JUDr. Matúš Králik, PhD., advokát, so sídlom Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice, IČO: 52 341 542, o návrhu na povolenie reštrukturalizácie takto
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
PIENINY RESORT s.r.o.RPO
Sídlo
Hrnčiarska 29
Vznik
2007-09-01 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36821063RPO
DIČ
2022451343FS
IČ DPH
SK2022451343 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000003953302757FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36821063/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36821063/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36821063", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.