SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 TOKVIN-SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO36809527
  • DIČ2022419729
  • IČ DPHSK2022419729
  • NACE0121 · Pestov.hrozna

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Borša, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.hrozna, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 69/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
220k €
↘ -54.4% YoY
EBITDA · 2024
304k €
Čistý zisk · 2024
57k €
Aktíva spolu
3.73mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 424k €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 109 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
69 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 273k 546k 828k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 220k € 304k € 57k € 3.73 mil. € RUZ závierka
2023 482k € 250k € 18k € 3.94 mil. € RUZ závierka
2022 173k € 86k € -150k € 4.23 mil. € RUZ závierka
2021 120k € 240k € -26k € 4.45 mil. € RUZ závierka
2020 753k € 235k € -30k € 4.64 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby220 tis. €482 tis. €173 tis. €120 tis. €753 tis. €869 tis. €
EBITDA304 tis. €250 tis. €86 tis. €240 tis. €235 tis. €257 tis. €
EBITDA marža138.4 %51.8 %50.1 %199.6 %31.3 %29.6 %
Čistý zisk57 tis. €18 tis. €-150 tis. €-26 tis. €-30 tis. €-27 tis. €
Aktíva spolu3.73 M €3.94 M €4.23 M €4.45 M €4.64 M €4.42 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Laura Pastorová
Od 2023-03-02
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Behyňa
Od 2023-01-20
MB
Konateľ
Milan Behyňa
Od 2007-07-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Milan Behyňa Konateľ 2007-07-26 2017-03-06
Mgr. Milan Behyňa Konateľ 2007-07-26 2017-04-13
Mgr. Milan Behyňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-26 2017-04-13
Milan Behyňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-07-26 2023-01-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Laura Pastorová
od 2023-12-20
Milan Behyňa
od 2017-08-11 · do 2023-12-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TOKVIN-SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
416
Vznik
2007-07-26 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36809527RPO
DIČ
2022419729FS
IČ DPH
SK2022419729 · aktívneFS
NACE
0121 · Pestov.hrozna
NUTS región
Košický kraj
Obec
Borša
Krajina
SK
IBAN
SK3902000000002430841458FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 424k € celková hodnota 2025-11-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-05-25 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042KE080042 856k €
2014-09-24 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č: KE02507 735k €
2025-03-28 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041KE650081 338k €
2015-02-20 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE02618 319k €
2025-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 39k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TOKVIN-SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36809527/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36809527/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36809527",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →