SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HOUSE, s. r. o.
- IČO36805769
- DIČ2022421291
- IČ DPHSK2022421291
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
58k €
Zisk 33k €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
58k €
↘ -17.8% YoY
EBITDA · 2025
61k €
Čistý zisk · 2025
33k €
Aktíva spolu
220k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58k € | 61k € | 33k € | 220k € | RUZ závierka |
| 2024 | 70k € | 8 853 € | 4 720 € | 191k € | RUZ závierka |
| 2023 | 62k € | 15k € | 9 117 € | 238k € | RUZ závierka |
| 2022 | 72k € | 38k € | 24k € | 254k € | RUZ závierka |
| 2021 | 93k € | 348k € | 266k € | 381k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 58 tis. € | 70 tis. € | 62 tis. € | 72 tis. € | 93 tis. € | 96 tis. € |
| EBITDA | 61 tis. € | 9 tis. € | 15 tis. € | 38 tis. € | 348 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA marža | 106.3 % | 12.7 % | 23.7 % | 52.6 % | 374 % | 19.5 % |
| Čistý zisk | 33 tis. € | 5 tis. € | 9 tis. € | 24 tis. € | 266 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 220 tis. € | 191 tis. € | 238 tis. € | 254 tis. € | 381 tis. € | 360 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Karin Havierová
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Pokorný
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslav Jaška
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Miroslav Jaška | Konateľ | 2008-12-22 | — |
| Ing. Karin Havierová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2023-05-25 |
| Ing. Karin Havierová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-28 | 2022-05-16 |
| Ing. Peter Pokorný | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-28 | 2023-03-06 |
| Mgr. Miroslav Jaška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-21 | 2022-05-16 |
| Mgr. Mirslav Jaška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-27 | 2009-07-20 |
| JUDr. Marek Doktor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-12-21 | 2009-07-20 |
| Mgr. Miroslav Jaška | Konateľ | 2007-12-12 | 2008-05-16 |
| Mgr. Miroslav Jaška | Konateľ | 2007-12-12 | 2008-05-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HOUSE, s. r. o.RPO
Sídlo
Soblahovská 1110/27
Vznik
2007-07-17 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36805769RPO
DIČ
2022421291FS
IČ DPH
SK2022421291 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK5209000000000333742408FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/2118 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-04-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/492 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOUSE, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36805769/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36805769/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36805769", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →