SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 USD s.r.o.
- IČO36802689
- DIČ2022406045
- IČ DPHSK2022406045
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Modra, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 87/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
535k €
↘ -16.6% YoY
EBITDA · 2024
76k €
Čistý zisk · 2024
46k €
Aktíva spolu
151k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 87/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
24 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 535k € | 76k € | 46k € | 151k € | RUZ závierka |
| 2023 | 642k € | 63k € | 45k € | 118k € | RUZ závierka |
| 2022 | 428k € | -60k € | -85k € | 114k € | RUZ závierka |
| 2021 | 300k € | -45k € | -61k € | 153k € | RUZ závierka |
| 2020 | 326k € | -95k € | -126k € | 68k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 535 tis. € | 642 tis. € | 428 tis. € | 300 tis. € | 326 tis. € | 441 tis. € |
| EBITDA | 76 tis. € | 63 tis. € | -60 tis. € | -45 tis. € | -95 tis. € | -23 tis. € |
| EBITDA marža | 14.3 % | 9.8 % | -14.1 % | -15.1 % | -29 % | -5.2 % |
| Čistý zisk | 46 tis. € | 45 tis. € | -85 tis. € | -61 tis. € | -126 tis. € | -65 tis. € |
| Aktíva spolu | 151 tis. € | 118 tis. € | 114 tis. € | 153 tis. € | 68 tis. € | 92 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JĎ
Konateľ
Ján Ďurana
JĎ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Ďurana
PU
Konateľ
Pavel Uher
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavel Uher | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-07-11 | — |
| Andrej Smolka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-07-11 | 2011-04-20 |
| Andrej Smolka | Konateľ | 2007-07-11 | 2011-04-06 |
| Andrej Smolka | Konateľ | 2007-07-11 | 2011-04-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Ďurana
Pavel Uher
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
USD s.r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 58
Vznik
2007-07-11 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36802689RPO
DIČ
2022406045FS
IČ DPH
SK2022406045 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Modra
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002625809845FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-16 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A o ukončení dohody č. 20/03/54E/3023 zo dňa 04.06.2020 | 0 € |
| 2020-06-23 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/3381 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp | 0 € |
| 2020-06-04 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/3023 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpi | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
USD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36802689/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36802689/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36802689", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →