SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Alpha Pro Tel s.r.o.

  • IČO36795976
  • DIČ2022396827
  • IČ DPHSK2022396827
  • NACE7740 · Lízing dušev.vlastníctva

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Lízing dušev.vlastníctva, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.25 mil. € Zisk -8 739 €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.25mil. €
↘ -5.9% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
-8 739 €
Aktíva spolu
1.29mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
8
Σ 5 192 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 43 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 994k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.25 mil. € 13k € -8 739 € 1.29 mil. € RUZ závierka
2023 2.39 mil. € 168k € 96k € 1.36 mil. € RUZ závierka
2022 2.74 mil. € 50k € -12k € 1.39 mil. € RUZ závierka
2021 2.57 mil. € 123k € 23k € 1.46 mil. € RUZ závierka
2020 2.46 mil. € 179k € 49k € 1.46 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.25 M €2.39 M €2.74 M €2.57 M €2.46 M €2.57 M €
EBITDA13 tis. €168 tis. €50 tis. €123 tis. €179 tis. €9 tis. €
EBITDA marža0.6 %7 %1.8 %4.8 %7.3 %0.3 %
Čistý zisk-9 tis. €96 tis. €-12 tis. €23 tis. €49 tis. €-35 tis. €
Aktíva spolu1.29 M €1.36 M €1.39 M €1.46 M €1.46 M €1.21 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubomír Holčík
Od 2022-08-20
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Hecht
Od 2021-10-07
Konateľ
Ing. Ľubomír Holčík
Od 2010-06-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloš Hecht Konateľ 2007-06-23
Jozef Hecht Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-22 2021-10-06
Jozef Hecht Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-04-21 2021-05-21
Ing. Ľubomír Holčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-06-22 2022-08-19
Ľubica Holčíková Konateľ 2007-06-23 2010-06-15
Ľubica Holčíková Konateľ 2007-06-23 2010-06-21
Ľubica Holčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-23 2010-06-21
Miloš Hecht Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-23 2012-04-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Alpha Pro Tel s.r.o.RPO
Sídlo
Pajštúnska 1
Vznik
2007-06-23 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36795976RPO
DIČ
2022396827FS
IČ DPH
SK2022396827 · aktívneFS
NACE
7740 · Lízing dušev.vlastníctva
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK5111000000002623755011FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 5 192 € celková hodnota 2025-04-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-21 Základná škola G. Bethlena Zmluva o reklame 5 000 €
2011-03-05 Okresný súd Nové Zámky Dodatok k mluve o pripojení 60 €
2025-04-21 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky D O D A T O K č. 1 ku ZMLUVE č. 314-0761/MSP/0602/2025 o zabezpečení ochrany majetku pomocou monitorovacieho systému 42 €
2025-04-21 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky D O D A T O K č. 1 ku ZMLUVE č. 313-0760/MSP/0600/2025 o zabezpečení ochrany majetku pomocou monitorovacieho systému 42 €
2022-07-06 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky Zmluva číslo: 313-MSP/0760/2022 o zabezpečení ochrany majetku pomocou monitorovacieho systému 37 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Alpha Pro Tel s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36795976/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36795976/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36795976",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →