SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PYROSTOP Huliak s.r.o.
- IČO36795488
- DIČ2022411072
- IČ DPHSK2022411072
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
164k €
Zisk 11k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
164k €
↗ +6.4% YoY
EBITDA · 2024
25k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
123k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 9 504 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164k € | 25k € | 11k € | 123k € | RUZ závierka |
| 2023 | 154k € | 50k € | 32k € | 137k € | RUZ závierka |
| 2022 | 144k € | 21k € | 15k € | 107k € | RUZ závierka |
| 2021 | 122k € | 18k € | 7 758 € | 92k € | RUZ závierka |
| 2020 | 115k € | 16k € | 5 877 € | 105k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 164 tis. € | 154 tis. € | 144 tis. € | 122 tis. € | 115 tis. € | 128 tis. € |
| EBITDA | 25 tis. € | 50 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 15.1 % | 32.3 % | 14.8 % | 15 % | 13.6 % | 19.6 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 32 tis. € | 15 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 123 tis. € | 137 tis. € | 107 tis. € | 92 tis. € | 105 tis. € | 92 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Huliak
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Huliak
RH
Konateľ
Rudolf Huliak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Róbert Huliak | Konateľ | 2007-06-23 | — |
| Rudolf Huliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-02 | 2022-05-20 |
| Darina Žipaj-Mišková | Konateľ | 2007-06-23 | 2016-04-26 |
| Darina Žipaj-Mišková | Konateľ | 2007-06-23 | 2016-03-22 |
| Darina Žipaj-Mišková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-23 | 2019-02-01 |
| Michal Huliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-23 | 2019-02-01 |
| Róbert Huliak | Konateľ | 2007-06-23 | 2019-02-01 |
| Róbert Huliak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-23 | 2022-05-20 |
| Rudolf Huliak ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-23 | 2019-02-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PYROSTOP Huliak s.r.o.RPO
Sídlo
Ipeľská 615/20
Vznik
2007-06-23 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36795488RPO
DIČ
2022411072FS
IČ DPH
SK2022411072 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK3656000000000383807003FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-12 | Okresný súd Žilina | Zmluva uzavretá podľa § 536 a násl. zákona č. 513/91 Zb. Obchodný zákonník | 5 184 € |
| 2022-12-21 | Okresný súd Žilina | Zmluva o poskytnutí služby | 4 320 € |
| 2017-12-12 | Okresný súd Žilina | Zmluva o poskytnutí služby | 4 320 € |
| 2020-12-21 | Okresný súd Žilina | Zmluva o poskytnutí služby | 3 456 € |
| 2018-12-20 | Okresný súd Žilina | Dodatok č.1/2018 | 1 728 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PYROSTOP Huliak s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36795488/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36795488/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36795488", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →