SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PEGAS LKW SK s.r.o.

  • IČO36792403
  • DIČ2022392009
  • IČ DPHSK2022392009
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Valča, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 176k € Zisk 508 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
176k €
↘ -7.2% YoY
EBITDA · 2025
4 919 €
Čistý zisk · 2025
508 €
Aktíva spolu
95k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 140 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 76k 153k 231k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 176k € 4 919 € 508 € 95k € RUZ závierka
2024 190k € 35k € 14k € 104k € RUZ závierka
2023 192k € 22k € -164 € 117k € RUZ závierka
2022 210k € 27k € 967 € 138k € RUZ závierka
2021 144k € 15k € 1 557 € 101k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby176 tis. €190 tis. €192 tis. €210 tis. €144 tis. €150 tis. €
EBITDA5 tis. €35 tis. €22 tis. €27 tis. €15 tis. €29 tis. €
EBITDA marža2.8 %18.4 %11.2 %12.7 %10.6 %19.5 %
Čistý zisk508 €14 tis. €-164 €967 €2 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu95 tis. €104 tis. €117 tis. €138 tis. €101 tis. €122 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Fľak
Od 2022-04-29
MF
Konateľ
Miroslav Fľak
Od 2007-06-16
BR
Konateľ
Bernard Rybár
Od 2007-06-16
Do 2010-04-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Bernard Rybár Konateľ 2007-06-16 2010-03-16
Bernard Rybár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-16 2010-04-07
Miroslav Fľak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-16 2022-04-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PEGAS LKW SK s.r.o.RPO
Sídlo
352
Vznik
2007-06-16 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36792403RPO
DIČ
2022392009FS
IČ DPH
SK2022392009 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Valča
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002624027083FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc"- Opatrenie č.3A 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEGAS LKW SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36792403/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36792403/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36792403",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →