AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 DDM Group SK, a.s.

  • IČO36792268
  • DIČ2022400413
  • IČ DPHSK2022400413
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 141k € Zisk 6 284 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
141k €
↗ +2.1% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
6 284 €
Aktíva spolu
63k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 6 000 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 52 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 53k 105k 160k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 141k € 13k € 6 284 € 63k € RUZ závierka
2024 138k € 6 507 € 610 € 53k € RUZ závierka
2023 145k € 7 032 € -233 € 51k € RUZ závierka
2022 142k € 21k € 5 184 € 158k € RUZ závierka
2021 136k € 48k € 23k € 206k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby141 tis. €138 tis. €145 tis. €142 tis. €136 tis. €158 tis. €
EBITDA13 tis. €7 tis. €7 tis. €21 tis. €48 tis. €59 tis. €
EBITDA marža9.3 %4.7 %4.8 %14.7 %35.6 %37.6 %
Čistý zisk6 tis. €610 €-233 €5 tis. €23 tis. €25 tis. €
Aktíva spolu63 tis. €53 tis. €51 tis. €158 tis. €206 tis. €232 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Člen dozorného orgánu
Ing. Dušan Mráz
Od 2025-03-11
IT
Člen dozorného orgánu
Ing. Tomáš Klepetko
Od 2025-03-11
ID
Člen predstavenstva
Ing. Daniel Knotek
Od 2023-03-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. František Potisk Člen predstavenstva 2023-03-15
Ing. Ivan Šesták Predseda predstavenstva 2023-03-15
Ing. Viktor Karel Člen dozorného orgánu 2023-03-15
Ing. Viliam Turanský Člen dozorného orgánu 2023-03-15
Ing. Tomáš Klepetko Člen dozorného orgánu 2020-09-14 2025-03-10
Ing. Tomáš Klepetko Člen dozorného orgánu 2020-09-14 2025-05-29
Ing. Dušan Mráz Člen dozorného orgánu 2020-03-10 2025-03-10
Ing. Dušan Mráz Člen dozorného orgánu 2020-03-10 2025-05-29
Ing. Daniel Knotek člen 2017-03-14 2023-03-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DDM Group SK, a.s.RPO
Sídlo
Košická 56
Vznik
2007-06-16 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36792268RPO
DIČ
2022400413FS
IČ DPH
SK2022400413 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3811000000002621769073FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 6 000 € celková hodnota 2022-05-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-05-09 Obec Košariská Zmluva o sponzorskom dare 6 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DDM Group SK, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36792268/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36792268/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36792268",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →