SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 QTB CENTRUM s.r.o.
- IČO36792055
- DIČ2022399731
- IČ DPHSK2022399731
- NACE4682
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 4682.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
842k €
↗ +21.5% YoY
EBITDA · 2025
50k €
Čistý zisk · 2025
8 533 €
Aktíva spolu
362k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 842k € | 50k € | 8 533 € | 362k € | RUZ závierka |
| 2024 | 693k € | 23k € | -18k € | 400k € | RUZ závierka |
| 2023 | 967k € | 145k € | 94k € | 451k € | RUZ závierka |
| 2022 | 946k € | 55k € | 25k € | 322k € | RUZ závierka |
| 2021 | 755k € | 31k € | 2 280 € | 327k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 842 tis. € | 693 tis. € | 967 tis. € | 946 tis. € | 755 tis. € | 542 tis. € |
| EBITDA | 50 tis. € | 23 tis. € | 145 tis. € | 55 tis. € | 31 tis. € | -460 € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 3.3 % | 15 % | 5.9 % | 4.2 % | -0.1 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | -18 tis. € | 94 tis. € | 25 tis. € | 2 tis. € | -31 tis. € |
| Aktíva spolu | 362 tis. € | 400 tis. € | 451 tis. € | 322 tis. € | 327 tis. € | 358 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AW
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adriana Wachterová
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing Ján Baranovič
AW
Konateľ
Adriana Wachterová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ján Baranovič | Konateľ | 2008-11-04 | — |
| Adriana Wachterová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-15 | 2022-07-27 |
| Ing. Ján Baranovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-11-15 | 2022-07-27 |
| Jozef Volek | Konateľ | 2007-06-15 | 2008-11-04 |
| Jozef Volek | Konateľ | 2007-06-15 | 2008-11-14 |
| Jozef Volek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-15 | 2008-11-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
QTB CENTRUM s.r.o.RPO
Sídlo
Spartakovská 8
Vznik
2007-06-15 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36792055RPO
DIČ
2022399731FS
IČ DPH
SK2022399731 · aktívneFS
NACE
4682
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0902000000002321268955FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
QTB CENTRUM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36792055/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36792055/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36792055", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →