SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Niomcom s.r.o.
- IČO36786276
- DIČ2022401865
- IČ DPHSK2022401865
- NACE4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s el.dom.zar..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 10/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
83k €
Zisk -82k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
83k €
↘ -48.5% YoY
EBITDA · 2024
-79k €
Čistý zisk · 2024
-82k €
Aktíva spolu
733k €
Zamestnanci
2
Kredit
F· 10/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
17k €
Dlh zdravotnej poisťovne
376 €
Dlh sociálnej poisťovne
463 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
10 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83k € | -79k € | -82k € | 733k € | RUZ závierka |
| 2023 | 161k € | -13k € | -18k € | 857k € | RUZ závierka |
| 2022 | 228k € | 4 637 € | 381 € | 861k € | RUZ závierka |
| 2021 | 190k € | -623k € | -624k € | 847k € | RUZ závierka |
| 2020 | 191k € | 3 355 € | -2 715 € | 1.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 83 tis. € | 161 tis. € | 228 tis. € | 190 tis. € | 191 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA | -79 tis. € | -13 tis. € | 5 tis. € | -623 tis. € | 3 tis. € | -41 tis. € |
| EBITDA marža | -95.1 % | -7.9 % | 2 % | -327.5 % | 1.8 % | -31.7 % |
| Čistý zisk | -82 tis. € | -18 tis. € | 381 € | -624 tis. € | -3 tis. € | -45 tis. € |
| Aktíva spolu | 733 tis. € | 857 tis. € | 861 tis. € | 847 tis. € | 1.46 M € | 1.45 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
NK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Kuňak
NK
Konateľ
Norbert Kuňak
NK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Kuňak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Norbert Kuňak | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-08-27 | 2022-05-23 |
| Norbert Kuňak | Konateľ | 2009-07-02 | 2025-11-06 |
| Ing. Vladimír Šmelko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-05 | 2009-08-26 |
| Ing. Vladimír Šmelko | Konateľ | 2007-06-05 | 2009-07-02 |
| Ing. Vladimír Šmelko | Konateľ | 2007-06-05 | 2009-08-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Niomcom s.r.o.RPO
Sídlo
Odborárska ulica 10785/5
Vznik
2007-06-05 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36786276RPO
DIČ
2022401865FS
IČ DPH
SK2022401865 · aktívneFS
NACE
4754 · Maloobch.s el.dom.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2075000000004005153645FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Niomcom s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36786276/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36786276/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36786276", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →