SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PERLA GASTRO, s.r.o.

  • IČO36780979
  • DIČ2022404186
  • IČ DPHSK2022404186
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Valaská, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 21 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.49 mil. € Zisk 80k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.49mil. €
↗ +4.6% YoY
EBITDA · 2025
111k €
Čistý zisk · 2025
80k €
Aktíva spolu
346k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
21
Σ 9.88 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 539k 1M 2M 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.49 mil. € 111k € 80k € 346k € RUZ závierka
2024 1.42 mil. € 147k € 109k € 288k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024
Tržby1.49 M €1.42 M €
EBITDA111 tis. €147 tis. €
EBITDA marža7.5 %10.3 %
Čistý zisk80 tis. €109 tis. €
Aktíva spolu346 tis. €288 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ĽŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Štubňa
Od 2022-09-01
ĽŠ
Konateľ
Ľubomír Štubňa
Od 2007-05-23
ĽŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Štubňa
Od 2007-05-23
Do 2022-08-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľubomír Štubňa
od 2021-10-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PERLA GASTRO, s.r.o.RPO
Sídlo
Nám. 1. mája 460/8
Vznik
2007-05-23 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36780979RPO
DIČ
2022404186FS
IČ DPH
SK2022404186 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Valaská
Krajina
SK
IBAN
SK5602000000002320160854FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
21 zmlúv 9.88 mil. € celková hodnota 2025-10-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-05-28 Mesto Banská Bystrica Rámcová zmluva o poskytovaní stravovacích služieb č. 1438/2024/OSV-SDS 3.21 mil. €
2025-01-14 Mesto Banská Bystrica Dodatok č.1 k Rámcovej zmluve o poskytovaní stravovacích služieb č. 1438/2024/OSV-SDS 2.78 mil. €
2022-04-04 Mesto Banská Bystrica dodatok č. 3 k Zmluve č. 2377/2019/OSV - SDS 1.17 mil. €
2022-04-04 Mesto Banská Bystrica Dodatok č. 1 k Zmluve č. 2377/2019/OSV-SDS 1.17 mil. €
2023-01-03 Mesto Banská Bystrica Dodatok č. 4 k Zmluve č. 2377/2019/OSV-SDS 726k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PERLA GASTRO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36780979/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36780979/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36780979",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →