SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bekam, s.r.o.
- IČO36777391
- DIČ2022374739
- IČ DPHSK2022374739
- NACE2370 · Rezanie kameňa
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Rezanie kameňa, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
960k €
Zisk 277k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
960k €
↘ -19.0% YoY
EBITDA · 2024
404k €
Čistý zisk · 2024
277k €
Aktíva spolu
2.7mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
190 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 960k € | 404k € | 277k € | 2.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.18 mil. € | 565k € | 418k € | 2.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 765k € | 358k € | 252k € | 1.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 681k € | 341k € | 235k € | 1.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 774k € | 438k € | 307k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 960 tis. € | 1.18 M € | 765 tis. € | 681 tis. € | 774 tis. € | 952 tis. € |
| EBITDA | 404 tis. € | 565 tis. € | 358 tis. € | 341 tis. € | 438 tis. € | 459 tis. € |
| EBITDA marža | 42.1 % | 47.7 % | 46.8 % | 50 % | 56.5 % | 48.2 % |
| Čistý zisk | 277 tis. € | 418 tis. € | 252 tis. € | 235 tis. € | 307 tis. € | 319 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.70 M € | 2.14 M € | 1.74 M € | 1.55 M € | 1.53 M € | 1.33 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽĎ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Ďurina
PL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Lisík
ĽĎ
Konateľ
Ľubomír Ďurina
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Lisík | Konateľ | 2007-05-16 | — |
| Ľubomír Ďurina | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-16 | 2020-10-16 |
| Peter Lisík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-16 | 2020-10-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Lisík
Ľubomír Ďurina
Ľubomír Ďurina
Peter Lisík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Bekam, s.r.o.RPO
Sídlo
Bytčianska 500/130A
Vznik
2007-05-16 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36777391RPO
DIČ
2022374739FS
IČ DPH
SK2022374739 · aktívneFS
NACE
2370 · Rezanie kameňa
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK2609000000000424391316FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-31 | Obec Veľká Čierna | DAROVACIA ZMLUVA uzatvorená podľa ust. § 628 a násl. Občianskeho zákonníka | 0 € |
| 2025-06-12 | Mesto Liptovský Mikuláš | Memorandum o spolupráci pri realizácii mestskej pláže na vodnej nádrži Liptovská Mara a prístupu k nej | 0 € |
| 2017-12-20 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 1897/2017-PN "Oprava OH PK Sučany " - zmena termínu plnenia | 0 € |
| 2017-10-27 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - na opravu ochrannej hrádze Prívodného kanála Sučany | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bekam, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36777391/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36777391/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36777391", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →