SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MONTU, s.r.o.

  • IČO36772241
  • DIČ2022368238
  • IČ DPHSK2022368238
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Čata, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
300k €
↘ -25.4% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
1 665 €
Aktíva spolu
258k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 212k 423k 641k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 300k € 29k € 1 665 € 258k € RUZ závierka
2024 402k € 12k € 4 252 € 245k € RUZ závierka
2023 583k € 14k € 3 363 € 273k € RUZ závierka
2022 396k € 22k € 6 402 € 286k € RUZ závierka
2021 377k € 33k € 1 985 € 312k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby300 tis. €402 tis. €583 tis. €396 tis. €377 tis. €493 tis. €
EBITDA29 tis. €12 tis. €14 tis. €22 tis. €33 tis. €35 tis. €
EBITDA marža9.5 %3 %2.4 %5.6 %8.7 %7.1 %
Čistý zisk2 tis. €4 tis. €3 tis. €6 tis. €2 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu258 tis. €245 tis. €273 tis. €286 tis. €312 tis. €330 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Danča
Od 2024-09-07
TD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Danča
Od 2022-03-08
ZD
Konateľ
Zoltán Danča
Od 2021-10-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tibor Danča Konateľ 2007-05-03
Atila Forró Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-08 2024-09-06
Atila Forró Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-02-22 2022-03-07
Attila Forró Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-03 2022-02-21
Imrich Papp Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-03 2019-11-06
Tibor Danča Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-05-03 2022-03-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MONTU, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná ulica 251/86
Vznik
2007-05-03 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36772241RPO
DIČ
2022368238FS
IČ DPH
SK2022368238 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Čata
Krajina
SK
IBAN
SK9202000000002295937851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-11-26 Ústav na výkon trestu odňatia slobody, Želiezovce Zmluva o dielo uzatvorená na základe ustanovenia § 536 a nasledujúcich zákona č.513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov. 22k €
2016-08-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvárania pracovných miest 7 803 €
2016-06-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvárania pracovných miest 7 803 €
2016-06-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvárania pracovných miest 7 803 €
2013-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Levice Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie 2 220 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MONTU, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36772241/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36772241/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36772241",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →