SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HYKO METAL s.r.o.

  • IČO36770892
  • DIČ2022368480
  • IČ DPHSK2022368480
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Veľké Zálužie, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 469k € Zisk 25k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
469k €
↘ -26.4% YoY
EBITDA · 2025
32k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
99k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 231k 462k 700k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 469k € 32k € 25k € 99k € RUZ závierka
2024 636k € 115k € 90k € 135k € RUZ závierka
2023 598k € 99k € 77k € 118k € RUZ závierka
2022 594k € 75k € 59k € 87k € RUZ závierka
2021 532k € 84k € 66k € 104k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby469 tis. €636 tis. €598 tis. €594 tis. €532 tis. €627 tis. €
EBITDA32 tis. €115 tis. €99 tis. €75 tis. €84 tis. €96 tis. €
EBITDA marža6.8 %18.1 %16.5 %12.7 %15.9 %15.3 %
Čistý zisk25 tis. €90 tis. €77 tis. €59 tis. €66 tis. €73 tis. €
Aktíva spolu99 tis. €135 tis. €118 tis. €87 tis. €104 tis. €129 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Hollý
Od 2022-11-24
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Hollý
Od 2007-04-28
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Hollý
Od 2014-06-04
Do 2022-11-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ernst Graspon Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-03-11 2014-06-03
Ing. Ján Kubo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-28 2010-03-10
Ing. Ján Kubo Konateľ 2007-04-28 2010-03-01
Ing. Ján Kubo Konateľ 2007-04-28 2010-03-10
Ing. Jozef Hollý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-28 2010-03-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HYKO METAL s.r.o.RPO
Sídlo
Sliváše 1010
Vznik
2007-04-28 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36770892RPO
DIČ
2022368480FS
IČ DPH
SK2022368480 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Veľké Zálužie
Krajina
SK
IBAN
SK8709000000000234743384FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HYKO METAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36770892/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36770892/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36770892",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →