SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ERFIN, s.r.o.

  • IČO36766194
  • DIČ2022367281
  • IČ DPHSK2022367281
  • LEI097900BJGM0000200932
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 156k € Zisk 25k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
156k €
↘ -38.7% YoY
EBITDA · 2025
-6 131 €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
514k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 134k 267k 405k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 156k € -6 131 € 25k € 514k € RUZ závierka
2024 254k € 4 410 € 1 774 € 494k € RUZ závierka
2023 329k € 173 € -914 € 553k € RUZ závierka
2022 287k € 14k € 130k € 709k € RUZ závierka
2021 368k € 82k € 58k € 651k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby156 tis. €254 tis. €329 tis. €287 tis. €368 tis. €284 tis. €
EBITDA-6 tis. €4 tis. €173 €14 tis. €82 tis. €15 tis. €
EBITDA marža-3.9 %1.7 %0.1 %4.8 %22.3 %5.1 %
Čistý zisk25 tis. €2 tis. €-914 €130 tis. €58 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu514 tis. €494 tis. €553 tis. €709 tis. €651 tis. €670 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Erik Joštiak
Od 2022-08-05
IE
Konateľ
Ing. Erik Joštiak
Od 2007-04-18
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Erik Joštiak
Od 2008-03-20
Do 2022-08-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Erik Joštiak Konateľ 2007-04-18 2008-03-19
Ing. Erik Joštiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-18 2008-03-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ERFIN, s.r.o.RPO
Sídlo
Záhradnícka 74
Vznik
2007-04-18 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36766194RPO
DIČ
2022367281FS
IČ DPH
SK2022367281 · aktívneFS
LEI
097900BJGM0000200932GLEIF
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3811000000002621028769FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-12-21 Finančné riaditeľstvo SR Kúpna zmluva - predaj bytu Senica 20k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ERFIN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36766194/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36766194/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36766194",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →