SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ZBOJSKÁ, s.r.o.

  • IČO36757012
  • DIČ2022363244
  • IČ DPHSK2022363244
  • NACE5622

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Pohronská Polhora, SK. Pôsobí v odvetví 5622, 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.69 mil. € Zisk 78k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.69mil. €
↗ +14.7% YoY
EBITDA · 2024
181k €
Čistý zisk · 2024
78k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
18
Σ 44k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 231 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 614k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.69 mil. € 181k € 78k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2023 1.48 mil. € 156k € 45k € 1.19 mil. € RUZ závierka
2022 1.26 mil. € 131k € 31k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2021 923k € 89k € -6 072 € 1.16 mil. € RUZ závierka
2020 812k € 80k € 15k € 1.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.69 M €1.48 M €1.26 M €923 tis. €812 tis. €822 tis. €
EBITDA181 tis. €156 tis. €131 tis. €89 tis. €80 tis. €50 tis. €
EBITDA marža10.7 %10.6 %10.4 %9.6 %9.8 %6.1 %
Čistý zisk78 tis. €45 tis. €31 tis. €-6 tis. €15 tis. €-3 tis. €
Aktíva spolu1.32 M €1.19 M €1.11 M €1.16 M €1.04 M €876 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Igor Vlček
Od 2022-05-19
PV
Konateľ
Patrik Vlček
Od 2019-12-20
IV
Konateľ
Igor Vlček
Od 2007-03-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrea Vlčková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-08-02 2020-01-14
Patrik Vlček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-08-02 2020-01-14
Igor Vlček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-09-10 2022-05-18
Ján Vraniak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-09-10 2017-08-01
Anna Boháčiková Konateľ 2007-03-23 2025-11-28
Anna Boháčiková Konateľ 2007-03-23 2025-11-20
Igor Vlček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-23 2009-04-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Igor Vlček
od 2023-03-09
Igor Vlček
od 2022-03-29 · do 2023-03-09
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZBOJSKÁ, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 62
Vznik
2007-03-23 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36757012RPO
DIČ
2022363244FS
IČ DPH
SK2022363244 · aktívneFS
NACE
5622
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Pohronská Polhora
Krajina
SK
IBAN
SK1475000000004005512265FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 44k € celková hodnota 2026-03-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-09-13 Zoologická záhrada Bojnice Viacúčelové výbehové objekty pre veľké šelmy. Oplotenie s elektrickým ohradníkom. 119k €
2014-11-04 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Zmluva o dielo - obnova horskej útulne s infostrediskom 44k €
2021-12-06 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 2076/2021/OV 14k €
2016-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti 11k €
2022-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 10k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZBOJSKÁ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36757012/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36757012/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36757012",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →