SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TT-AGRO, s.r.o.

  • IČO36756342
  • DIČ2022352552
  • IČ DPHSK2022352552
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bohdanovce nad Trnavou, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.13 mil. € Zisk 15k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.13mil. €
↗ +6.2% YoY
EBITDA · 2025
438k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
4.51mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
12
Σ 250k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 788k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.13 mil. € 438k € 15k € 4.51 mil. € RUZ závierka
2024 2.01 mil. € 517k € 3 315 € 4.77 mil. € RUZ závierka
2023 2.17 mil. € 557k € 125k € 4.66 mil. € RUZ závierka
2022 1.74 mil. € 485k € 206k € 4.42 mil. € RUZ závierka
2021 1.81 mil. € 708k € 395k € 3.85 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.13 M €2.01 M €2.17 M €1.74 M €1.81 M €1.87 M €
EBITDA438 tis. €517 tis. €557 tis. €485 tis. €708 tis. €696 tis. €
EBITDA marža20.6 %25.8 %25.7 %27.9 %39.2 %37.3 %
Čistý zisk15 tis. €3 tis. €125 tis. €206 tis. €395 tis. €341 tis. €
Aktíva spolu4.51 M €4.77 M €4.66 M €4.42 M €3.85 M €2.84 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Juraj Hurek
Od 2024-10-04
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Hurek
Od 2022-01-14
JH
Konateľ
Ján Hurek
Od 2007-03-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miloš Jaroška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-01-14 2024-09-27
Stanislav Kollár Konateľ 2017-05-16 2024-10-04
Stanislav Kollár Konateľ 2017-05-16 2021-04-15
Stanislav Kollár Konateľ 2017-05-16 2024-10-17
Ing. Miloš Jaroška Konateľ 2014-12-10 2024-10-17
Ing. Miloš Jaroška Konateľ 2014-12-10 2024-10-04
Ing. Ján Hurek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-15 2022-01-13
Ing. Miloš Jaroška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-15 2022-01-13
JUDr. Barbora Šruteková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-04 2014-03-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Hurek
od 2022-05-30
Stanislav Kollár
od 2019-08-09 · do 2019-11-18
Ján Hurek
od 2017-08-02 · do 2022-05-30
Miloš Jaroška
od 2017-08-02 · do 2024-11-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TT-AGRO, s.r.o.RPO
Sídlo
Špačinská 405/28
Vznik
2007-03-22 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36756342RPO
DIČ
2022352552FS
IČ DPH
SK2022352552 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Bohdanovce nad Trnavou
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002943005885FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 250k € celková hodnota 2026-01-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-11-12 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí podpory formou pôžičky 272k €
2023-11-08 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041TT520350 209k €
2012-11-23 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č.20/2012 118k €
2021-12-20 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 214/2021/CR 11k €
2024-06-18 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRR2024/00725 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu 8 671 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TT-AGRO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36756342/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36756342/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36756342",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →