SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 InPulse, s.r.o.

  • IČO36752428
  • DIČ2022338780
  • IČ DPHSK2022338780
  • NACE9623

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 9623.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 70/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 208k € Zisk -5 937 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
208k €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2024
3 300 €
Čistý zisk · 2024
-5 937 €
Aktíva spolu
107k €
Zamestnanci
2
Kredit
B· 70/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
70 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 84k 168k 254k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 208k € 3 300 € -5 937 € 107k € RUZ závierka
2023 212k € 40k € 36k € 113k € RUZ závierka
2022 231k € 56k € 53k € 84k € RUZ závierka
2021 39k € -81k € -84k € 186k € RUZ závierka
2020 RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby208 tis. €212 tis. €231 tis. €39 tis. €327 tis. €
EBITDA3 tis. €40 tis. €56 tis. €-81 tis. €12 tis. €
EBITDA marža1.6 %18.7 %24 %-208.8 %3.7 %
Čistý zisk-6 tis. €36 tis. €53 tis. €-84 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu107 tis. €113 tis. €84 tis. €186 tis. €118 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Konateľ
Mgr. Jana Galovičová
Od 2015-09-24
KF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Karin Flaková
Od 2008-03-29
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Schmidt
Od 2007-03-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Richard Galovič Konateľ 2010-12-01 2015-10-02
Mgr. Richard Galovič Konateľ 2010-12-01 2015-09-24
Dušan Sabó Konateľ 2010-06-23 2010-12-09
Dušan Sabó Konateľ 2010-06-23 2010-12-01
Ing. Silvia Krištofíková Konateľ 2009-12-10 2010-06-23
Ing. Silvia Krištofíková Konateľ 2009-12-10 2010-07-07
Ivan Trnka Konateľ 2007-09-24 2009-12-10
Ivan Trnka Konateľ 2007-09-24 2009-12-17
Karol Kučera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-15 2008-03-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
InPulse, s.r.o.RPO
Sídlo
Príkopova 6
Vznik
2007-03-15 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36752428RPO
DIČ
2022338780FS
IČ DPH
SK2022338780 · aktívneFS
NACE
9623
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6511000000002622116429FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-10-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplneníniektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatr.č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
InPulse, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36752428/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36752428/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36752428",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →