SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 ENVI s.r.o.

  • IČO36751448
  • DIČ2022354675
  • IČ DPHSK2022354675
  • NACE7499

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Kováčová, SK. Pôsobí v odvetví 7499, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 91k € Zisk 34k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
91k €
↘ -12.1% YoY
EBITDA · 2024
48k €
Čistý zisk · 2024
34k €
Aktíva spolu
349k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
5
Σ 43k €
Kredit
A· 82/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 1 765 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 39k 79k 120k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 91k € 48k € 34k € 349k € RUZ závierka
2023 103k € 44k € 27k € 311k € RUZ závierka
2022 109k € 62k € 40k € 261k € RUZ závierka
2021 106k € 61k € 37k € 231k € RUZ závierka
2020 103k € 56k € 31k € 199k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby91 tis. €103 tis. €109 tis. €106 tis. €103 tis. €100 tis. €
EBITDA48 tis. €44 tis. €62 tis. €61 tis. €56 tis. €63 tis. €
EBITDA marža52.8 %43 %56.9 %57.3 %54.3 %62.6 %
Čistý zisk34 tis. €27 tis. €40 tis. €37 tis. €31 tis. €40 tis. €
Aktíva spolu349 tis. €311 tis. €261 tis. €231 tis. €199 tis. €178 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anna Puškárová
Od 2023-08-11
IA
Konateľ
Ing. Anna Puškárová
Od 2007-03-13
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anna Puškárová
Od 2022-04-06
Do 2023-08-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Anna Puškárová Konateľ 2007-03-13 2023-08-10
Ing. Anna Puškárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-13 2022-04-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ENVI s.r.o.RPO
Sídlo
Stromová 3
Vznik
2007-03-13 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36751448RPO
DIČ
2022354675FS
IČ DPH
SK2022354675 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Kováčová
Krajina
SK
IBAN
SK6609000000000403173010FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 43k € celková hodnota 2026-03-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-16 Banskobystrická regionálna správa ciest a.s. Zmluva "o poskytovaní enviromentálnych služieb" 30k €
2024-07-02 Banskobystrická regionálna správa ciest a.s. Zmluva "o poskytovaní enviromentálnych služieb" 12k €
2024-12-30 Obec Hontianske Nemce ZMLUVA o poskytovaní služieb 180 €
2025-07-30 Banskobystrická regionálna správa ciest a.s. Zmluva medzi prevádzkovateľom a sprostredkovateľom 0 €
2025-07-23 Banskobystrická regionálna správa ciest a.s. Doddarok č. 1 k Zmluve č. BBRSC/04232/2024 "o poskytovaní enviromentálnych služieb" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ENVI s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36751448/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36751448/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36751448",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →