SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REVELS s.r.o.
- IČO36746746
- DIČ2022329650
- IČ DPHSK2022329650
- NACE7120 · Technické testovanie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Ilava, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie, 22 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.61mil. €
↗ +16.8% YoY
EBITDA · 2024
321k €
Čistý zisk · 2024
161k €
Aktíva spolu
2.39mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
22
Σ 370k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.61 mil. € | 321k € | 161k € | 2.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.37 mil. € | 95k € | -11k € | 2.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.21 mil. € | 255k € | 135k € | 2.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 666k € | 159k € | 89k € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.39 mil. € | 398k € | 291k € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.61 M € | 1.37 M € | 1.21 M € | 666 tis. € | 1.39 M € | 3.64 M € |
| EBITDA | 321 tis. € | 95 tis. € | 255 tis. € | 159 tis. € | 398 tis. € | 709 tis. € |
| EBITDA marža | 20 % | 6.9 % | 21.1 % | 23.9 % | 28.6 % | 19.5 % |
| Čistý zisk | 161 tis. € | -11 tis. € | 135 tis. € | 89 tis. € | 291 tis. € | 512 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.39 M € | 2.40 M € | 2.08 M € | 1.71 M € | 1.27 M € | 1.97 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Konateľ
Ing. Kristína Janíková
AJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Janíková
AJ
Konateľ
Andrea Janíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrea Janíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-19 | 2022-08-09 |
| Ľubomír Janík | Konateľ | 2007-03-02 | 2015-06-18 |
| Ľubomír Janík | Konateľ | 2007-03-02 | 2015-06-04 |
| Ľubomír Janík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-02 | 2015-06-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Andrea Janíková
Andrea Janíková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
REVELS s.r.o.RPO
Sídlo
Mládežnícka 738/108
Vznik
2007-03-02 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36746746RPO
DIČ
2022329650FS
IČ DPH
SK2022329650 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Ilava
Krajina
SK
IBAN
SK6209000000000363334018FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-09-20 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - VS Hriňová - výmena okuliarového uzáveru a oprava dnového výpustu | 1.11 mil. € |
| 2017-08-02 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - oprava časti vodnej stavby Sučany na prívodnom kanáli Krpeľany-Sučany-Lipovec v rkm 7,300 spočívajúcu v oprave tesnenia zhybky | 767k € |
| 2018-04-16 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - výmena vodárenských potrubí na VS Hriňová | 748k € |
| 2025-04-29 | Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. | Zmluva o dielo č. 038/2025/TVK | 205k € |
| 2018-05-31 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva o dielo - "Lipovec - prívodný kanál, sanácia priesakov" | 172k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REVELS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36746746/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36746746/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36746746", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →