SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LES KORP, s.r.o.
- IČO36745723
- DIČ2022333170
- IČ DPHSK2022333170
- NACE0240 · Služ.súvis.s lesníctvom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s lesníctvom, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.04 mil. €
Zisk 38k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.04mil. €
↗ +35.5% YoY
EBITDA · 2024
102k €
Čistý zisk · 2024
38k €
Aktíva spolu
608k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
6
Σ 175k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
362 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.04 mil. € | 102k € | 38k € | 608k € | RUZ závierka |
| 2023 | 770k € | 49k € | 14k € | 385k € | RUZ závierka |
| 2022 | 470k € | 28k € | 5 852 € | 324k € | RUZ závierka |
| 2021 | 44k € | 6 582 € | 1 672 € | 169k € | RUZ závierka |
| 2020 | 125k € | 2 880 € | -12k € | 182k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.04 M € | 770 tis. € | 470 tis. € | 44 tis. € | 125 tis. € | 329 tis. € |
| EBITDA | 102 tis. € | 49 tis. € | 28 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | 9.8 % | 6.4 % | 6 % | 14.9 % | 2.3 % | 7.2 % |
| Čistý zisk | 38 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | -12 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 608 tis. € | 385 tis. € | 324 tis. € | 169 tis. € | 182 tis. € | 210 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Valér Cmorík
IV
Konateľ
Ing. Valér Cmorik
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Valér Cmorík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Valér Cmorik | Konateľ | 2010-03-02 | 2018-01-11 |
| Ing. Valér Cmorik | Konateľ | 2010-03-02 | 2017-12-11 |
| Ing. Valér Cmorík | Konateľ | 2010-03-02 | 2017-06-27 |
| Rastislav Antal | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-28 | 2018-01-11 |
| Rastislav Antal | Konateľ | 2007-02-28 | 2018-01-11 |
| Rastislav Antal | Konateľ | 2007-02-28 | 2017-12-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Valér Cmorik
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
LES KORP, s.r.o.RPO
Sídlo
Michalská 9
Vznik
2007-02-28 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36745723RPO
DIČ
2022333170FS
IČ DPH
SK2022333170 · aktívneFS
NACE
0240 · Služ.súvis.s lesníctvom
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000002403733953FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-23 | Mestské lesy Tisovec s.r.o. | Zmluva o dielo | 172k € |
| 2022-05-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
| 2023-12-14 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou | Darovacia zmluva | 114 € |
| 2024-12-17 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou | Zmluva o vykonávaní prác a služieb | 0 € |
| 2024-04-09 | Slovenský pozemkový fond | Nájomná zmluva č. 00154/2024-PNZ -P40040/24.00 - LES KORP, s.r.o. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LES KORP, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36745723/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36745723/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36745723", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →