SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PEDIA-COM s.r.o.
- IČO36739600
- DIČ2022336426
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 13 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
348k €
↗ +2.7% YoY
EBITDA · 2025
245k €
Čistý zisk · 2025
177k €
Aktíva spolu
204k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 348k € | 245k € | 177k € | 204k € | RUZ závierka |
| 2024 | 339k € | 220k € | 163k € | 205k € | RUZ závierka |
| 2023 | 359k € | 256k € | 201k € | 220k € | RUZ závierka |
| 2022 | 318k € | 221k € | 172k € | 193k € | RUZ závierka |
| 2021 | 285k € | 224k € | 167k € | 192k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 348 tis. € | 339 tis. € | 359 tis. € | 318 tis. € | 285 tis. € | 240 tis. € |
| EBITDA | 245 tis. € | 220 tis. € | 256 tis. € | 221 tis. € | 224 tis. € | 185 tis. € |
| EBITDA marža | 70.3 % | 64.9 % | 71.3 % | 69.4 % | 78.3 % | 76.9 % |
| Čistý zisk | 177 tis. € | 163 tis. € | 201 tis. € | 172 tis. € | 167 tis. € | 136 tis. € |
| Aktíva spolu | 204 tis. € | 205 tis. € | 220 tis. € | 193 tis. € | 192 tis. € | 157 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Višňovský
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jana Višňovská
IM
Konateľ
Ing. Martin Višňovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Jana Višňovská | Konateľ | 2007-02-15 | — |
| Ing. Martin Višňovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-14 | 2022-05-25 |
| MUDr. Jana Višňovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-14 | 2022-05-25 |
| Ing. Martin Višňovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-15 | 2007-08-13 |
| Ing. Martin Višňovský | Konateľ | 2007-02-15 | 2007-08-13 |
| MUDr. Jana Višňovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-15 | 2007-08-13 |
| MUDr. Jana Višňovská | Konateľ | 2007-02-15 | 2007-08-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
PEDIA-COM s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Slobody 969/180
Vznik
2007-02-15 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36739600RPO
DIČ
2022336426FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-23 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-10-15 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEDIA-COM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36739600/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36739600/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36739600", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →