SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GM - STAV s.r.o.
- IČO36735141
- DIČ2022315911
- IČ DPHSK2022315911
- NACE4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Výstavba ost.inž.stavieb, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
83k €
↘ -28.4% YoY
EBITDA · 2024
-31k €
Čistý zisk · 2024
-43k €
Aktíva spolu
82k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 72k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83k € | -31k € | -43k € | 82k € | RUZ závierka |
| 2023 | 116k € | -31k € | -42k € | 89k € | RUZ závierka |
| 2022 | 92k € | -82k € | -91k € | 106k € | RUZ závierka |
| 2021 | 154k € | -31k € | -40k € | 132k € | RUZ závierka |
| 2020 | 211k € | -15k € | -26k € | 141k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 83 tis. € | 116 tis. € | 92 tis. € | 154 tis. € | 211 tis. € | 199 tis. € |
| EBITDA | -31 tis. € | -31 tis. € | -82 tis. € | -31 tis. € | -15 tis. € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | -37 % | -27.1 % | -89.1 % | -19.9 % | -7 % | -3.1 % |
| Čistý zisk | -43 tis. € | -42 tis. € | -91 tis. € | -40 tis. € | -26 tis. € | -16 tis. € |
| Aktíva spolu | 82 tis. € | 89 tis. € | 106 tis. € | 132 tis. € | 141 tis. € | 199 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Karman
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Karman
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Mlynarčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Juraj Karman | Konateľ | 2007-02-06 | — |
| Ing. Peter Mlynarčík | Konateľ | 2007-02-06 | — |
| Alena Karmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-19 | 2024-12-19 |
| Alena Karmanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-11-22 | 2022-05-18 |
| Ing. Ján Karman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-30 | 2022-08-03 |
| Ing. Juraj Karman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-30 | 2011-11-21 |
| Ing. Juraj Karman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-06 | 2007-11-29 |
| Ing. Peter Mlynarčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-06 | 2022-08-03 |
| Július Gabera | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-06 | 2007-11-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GM - STAV s.r.o.RPO
Sídlo
Rúbanisko III/3
Vznik
2007-02-06 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36735141RPO
DIČ
2022315911FS
IČ DPH
SK2022315911 · aktívneFS
NACE
4299 · Výstavba ost.inž.stavieb
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK7502000000002264122254FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-05-13 | Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Lučenec | Zmluva oí dielo č. 01/05/2021 | 61k € |
| 2020-12-08 | Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Lučenec | Zmluva o dielo č. 01/12/2020 | 29k € |
| 2015-10-21 | Odborné učilište internátne, Lučenec | Oprava strechy | 6 120 € |
| 2022-09-19 | Obec Lovinobaňa, Obecný úrad | Zmluva o dielo č. 01/09/2022 | 5 908 € |
| 2023-07-11 | Obec Mýtna, Mýtna 47, 985 53 Mýtna | Zmluva o dielo | 4 083 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GM - STAV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36735141/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36735141/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36735141", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →