SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 PEDEF, s.r.o.

  • IČO36734233
  • DIČ2022316406
  • IČ DPHSK2022316406
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 52/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
950k €
↗ +50.8% YoY
EBITDA · 2024
35k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
612k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 5 366 €
Kredit
D· 52/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
52 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 345k 689k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 950k € 35k € 20k € 612k € RUZ závierka
2023 629k € 30k € 14k € 459k € RUZ závierka
2022 888k € 27k € 9 996 € 517k € RUZ závierka
2021 305k € 12k € 1 696 € 387k € RUZ závierka
2020 530k € 29k € 16k € 373k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby950 tis. €629 tis. €888 tis. €305 tis. €530 tis. €745 tis. €
EBITDA35 tis. €30 tis. €27 tis. €12 tis. €29 tis. €77 tis. €
EBITDA marža3.7 %4.8 %3.1 %3.9 %5.5 %10.3 %
Čistý zisk20 tis. €14 tis. €10 tis. €2 tis. €16 tis. €47 tis. €
Aktíva spolu612 tis. €459 tis. €517 tis. €387 tis. €373 tis. €444 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Maroš Pokorný
Od 2021-11-04
IM
Konateľ
Ing. Maroš Pokorný
Od 2007-02-03
ED
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eduard Duda
Od 2007-02-03
Do 2013-04-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eduard Duda Konateľ 2007-02-03 2013-04-03
Eduard Duda Konateľ 2007-02-03 2013-03-19
Fedor Kalász Konateľ 2007-02-03 2008-03-07
Fedor Kalász Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-03 2008-03-07
Fedor Kalász Konateľ 2007-02-03 2008-02-27
Fedor Kalász Konateľ 2007-02-03 2007-08-09
Maroš Pokorný Konateľ 2007-02-03 2013-04-03
Maroš Pokorný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-03 2021-11-03
Vladimír Duda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-03 2013-04-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Maroš Pokorný
od 2020-02-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PEDEF, s.r.o.RPO
Sídlo
Nová 960/78
Vznik
2007-02-03 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36734233RPO
DIČ
2022316406FS
IČ DPH
SK2022316406 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK4011110000001423322006FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 5 366 € celková hodnota 2026-04-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-08-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2023-12-07 Základná škola s materskou školou, Komenského ulica 587/15, Poprad Zmluva o servisných službách 1 960 €
2026-04-14 Mesto Stará Ľubovňa Zmluva o servisných službách 0 €
2025-01-07 Mesto Stará Ľubovňa Zmluva o servisných službách 0 €
2021-06-02 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Opatrenie 1 a 3 rok 2021 február a ďalšie mesiace 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PEDEF, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36734233/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36734233/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36734233",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →