SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ARTMIE, spol. s r.o.

  • IČO36731684
  • DIČ2022320355
  • IČ DPHSK2022320355
  • LEI3157001MO5Q448JJWK72
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Snina, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 6 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5.16 mil. € Zisk 9 121 €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.16mil. €
↘ -3.6% YoY
EBITDA · 2024
154k €
Čistý zisk · 2024
9 121 €
Aktíva spolu
3.26mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
6
Σ 81k €
EU projekty
1
Σ 332k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.16 mil. € 154k € 9 121 € 3.26 mil. € RUZ závierka
2023 5.35 mil. € 204k € 30k € 3.17 mil. € RUZ závierka
2022 5.84 mil. € 177k € 4 617 € 3.27 mil. € RUZ závierka
2021 6.52 mil. € 715k € 447k € 3.32 mil. € RUZ závierka
2020 6.05 mil. € 647k € 381k € 2.45 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.16 M €5.35 M €5.84 M €6.52 M €6.05 M €3.70 M €
EBITDA154 tis. €204 tis. €177 tis. €715 tis. €647 tis. €300 tis. €
EBITDA marža3 %3.8 %3 %11 %10.7 %8.1 %
Čistý zisk9 tis. €30 tis. €5 tis. €447 tis. €381 tis. €133 tis. €
Aktíva spolu3.26 M €3.17 M €3.27 M €3.32 M €2.45 M €1.74 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dana Grass
Od 2022-05-26
VG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Valerian Grass
Od 2022-05-26
VG
Konateľ
Valerian Grass
Od 2010-01-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Dana Grass Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-01-03 2022-05-25
Valerian Grass Konateľ 2010-01-16 2022-05-25
Valerian Grass Konateľ 2010-01-16 2017-07-25
Dana Rudžiková Konateľ 2007-01-30 2010-01-15
Dana Rudžiková Konateľ 2007-01-30 2010-02-17
Dana Rudžiková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-30 2020-01-02
Valerian Grass Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-30 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Valerian Grass
od 2022-11-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARTMIE, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Strojárska 603/85
Vznik
2007-01-30 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36731684RPO
DIČ
2022320355FS
IČ DPH
SK2022320355 · aktívneFS
LEI
3157001MO5Q448JJWK72GLEIF
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Snina
Krajina
SK
IBAN
BG23INTF40012069779417FS
Bankové účty
20 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 81k € celková hodnota 2024-11-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-08-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) 66k €
2018-12-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda číslo 18/35/054/79 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“ - Opatrenie č. 1 48k €
2019-09-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda číslo 19/35/054/70 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“ - Opatrenie č. 1 42k €
2017-03-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona ač.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 32k €
2020-12-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 31k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARTMIE, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36731684/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36731684/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36731684",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →