SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Management Solutions, s.r.o.
- IČO36727717
- DIČ2022308772
- IČ DPHSK2022308772
- NACE7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Agent.sprostr.dočas.zam., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 68/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.29 mil. €
Zisk -1 187 €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.29mil. €
↗ +10.4% YoY
EBITDA · 2024
3 245 €
Čistý zisk · 2024
-1 187 €
Aktíva spolu
400k €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
1
Σ 6 814 €
Kredit
C· 68/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
8 467 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
23k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
68 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.29 mil. € | 3 245 € | -1 187 € | 400k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.17 mil. € | 1 442 € | -136 € | 491k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.31 mil. € | 3 351 € | 2 027 € | 438k € | RUZ závierka |
| 2021 | 418k € | 3 464 € | 2 434 € | 270k € | RUZ závierka |
| 2020 | 142k € | -49k € | -50k € | 159k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.29 M € | 1.17 M € | 1.31 M € | 418 tis. € | 142 tis. € | 402 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | -49 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 0.3 % | 0.1 % | 0.3 % | 0.8 % | -34.8 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -136 € | 2 tis. € | 2 tis. € | -50 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 400 tis. € | 491 tis. € | 438 tis. € | 270 tis. € | 159 tis. € | 132 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Kurimský
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Musah Selmani
MM
Konateľ
Mgr. Musah Selmani
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anna Šoltýsová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-05-10 | 2026-01-08 |
| Arben Selmani | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-03-04 | 2023-08-24 |
| Michal Pavličko | Konateľ | 2019-11-21 | 2026-01-08 |
| Michal Pavličko | Konateľ | 2019-11-21 | 2025-12-08 |
| Michal Pavličko | Konateľ | 2019-11-21 | 2021-05-18 |
| Ing. Ingrid Grebecová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-01 | 2020-02-13 |
| Mgr. Tatiana Sýkorová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-10-01 | 2020-02-13 |
| Mgr. Tatiana Sýkorová | Konateľ | 2013-09-11 | 2019-11-21 |
| Mgr. Tatiana Sýkorová | Konateľ | 2013-09-11 | 2020-02-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Management Solutions, s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 2777/2
Vznik
2007-01-20 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36727717RPO
DIČ
2022308772FS
IČ DPH
SK2022308772 · aktívneFS
NACE
7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK2309000000005244669600FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 6 814 € |
| 2020-12-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Management Solutions, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36727717/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36727717/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36727717", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →