SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EMKO Trade, s.r.o.
- IČO36726788
- DIČ2022305637
- IČ DPHSK2022305637
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 75/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
53k €
Zisk -254 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
53k €
↗ +28.7% YoY
EBITDA · 2024
14k €
Čistý zisk · 2024
-254 €
Aktíva spolu
395k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 432 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
632 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53k € | 14k € | -254 € | 395k € | RUZ závierka |
| 2023 | 42k € | 13k € | 248 € | 366k € | RUZ závierka |
| 2022 | 63k € | 27k € | 13k € | 372k € | RUZ závierka |
| 2021 | 44k € | 31k € | 11k € | 373k € | RUZ závierka |
| 2020 | 32k € | -8 350 € | -29k € | 478k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 53 tis. € | 42 tis. € | 63 tis. € | 44 tis. € | 32 tis. € | 15 tis. € |
| EBITDA | 14 tis. € | 13 tis. € | 27 tis. € | 31 tis. € | -8 tis. € | -13 tis. € |
| EBITDA marža | 26.3 % | 31 % | 42.2 % | 71.7 % | -26.5 % | -85.1 % |
| Čistý zisk | -254 € | 248 € | 13 tis. € | 11 tis. € | -29 tis. € | -21 tis. € |
| Aktíva spolu | 395 tis. € | 366 tis. € | 372 tis. € | 373 tis. € | 478 tis. € | 530 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Kolcun
TK
Konateľ
Tomáš Kolcun
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Kolcun
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Miroslav Kolcun | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-24 | 2022-08-22 |
| Ing. Miroslav Kolcun | Konateľ | 2009-02-09 | 2019-01-25 |
| Ing. Miroslav Kolcun | Konateľ | 2009-02-09 | 2024-01-16 |
| Ing. Miroslav Kolcun | Konateľ | 2009-02-09 | 2023-12-29 |
| Ing. Miroslav Kolcun | Konateľ | 2007-01-18 | 2007-09-10 |
| Ing. Miroslav Kolcun | Konateľ | 2007-01-18 | 2007-10-09 |
| Ing. Miroslav Kolcun | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-18 | 2007-10-09 |
| Tomáš Kolcun | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-18 | 2022-08-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EMKO Trade, s.r.o.RPO
Sídlo
Černyševského 10
Vznik
2007-01-18 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36726788RPO
DIČ
2022305637FS
IČ DPH
SK2022305637 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK2911110000006629629006FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EMKO Trade, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36726788/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36726788/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36726788", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →