SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ELEKTROVAL s.r.o.

  • IČO36725684
  • DIČ2022315746
  • IČ DPHSK2022315746
  • NACE3312 · Oprava strojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Ladomerská Vieska, SK. Pôsobí v odvetví Oprava strojov, 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 687k € Zisk 15k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
687k €
↗ +48.9% YoY
EBITDA · 2025
106k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
549k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 95k €
EU projekty
1
Σ 189k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 249k 499k 756k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 687k € 106k € 15k € 549k € RUZ závierka
2024 461k € 23k € 7 151 € 586k € RUZ závierka
2023 514k € 96k € 18k € 607k € RUZ závierka
2022 505k € 2 961 € 160 € 626k € RUZ závierka
2021 493k € 17k € 47 € 644k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby687 tis. €461 tis. €514 tis. €505 tis. €493 tis. €446 tis. €
EBITDA106 tis. €23 tis. €96 tis. €3 tis. €17 tis. €28 tis. €
EBITDA marža15.4 %5.1 %18.6 %0.6 %3.4 %6.2 %
Čistý zisk15 tis. €7 tis. €18 tis. €160 €47 €13 tis. €
Aktíva spolu549 tis. €586 tis. €607 tis. €626 tis. €644 tis. €569 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Valová
Od 2022-07-02
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Valo
Od 2022-05-19
ID
Konateľ
Ing. Dušan Valo
Od 2007-01-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Valová Konateľ 2007-01-16
Ing. Dušan Valo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-01 2022-05-18
Dušan Valo Konateľ 2007-01-16 2022-07-01
Dušan Valo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-16 2018-12-31
Ing. Jana Valová Konateľ 2007-01-16 2022-07-01
Ing. Jana Valová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-16 2022-07-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jana Valová
od 2019-01-16 · do 2025-03-12
Dušan Valo
od 2018-07-25 · do 2025-03-12
Jana Valová
od 2018-07-25 · do 2019-01-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELEKTROVAL s.r.o.RPO
Sídlo
Vieska 650
Vznik
2007-01-16 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36725684RPO
DIČ
2022315746FS
IČ DPH
SK2022315746 · aktívneFS
NACE
3312 · Oprava strojov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Ladomerská Vieska
Krajina
SK
IBAN
SK5211000000002947059194FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 95k € celková hodnota 2021-05-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-09-04 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 200k €
2021-05-18 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 95k €
2020-04-28 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 31k €
2020-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELEKTROVAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36725684/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36725684/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36725684",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →