SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MAJÁK SK, s r.o.

  • IČO36722049
  • DIČ2022298938
  • IČ DPHSK2022298938
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 263k € Zisk 3 827 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
263k €
↗ +17.1% YoY
EBITDA · 2025
78k €
Čistý zisk · 2025
3 827 €
Aktíva spolu
330k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 96k 191k 290k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 263k € 78k € 3 827 € 330k € RUZ závierka
2024 225k € 23k € -45k € 341k € RUZ závierka
2023 204k € 52k € -12k € 400k € RUZ závierka
2022 205k € 45k € -5 894 € 436k € RUZ závierka
2021 199k € 48k € 3 023 € 458k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby263 tis. €225 tis. €204 tis. €205 tis. €199 tis. €375 tis. €
EBITDA78 tis. €23 tis. €52 tis. €45 tis. €48 tis. €64 tis. €
EBITDA marža29.8 %10 %25.4 %21.9 %23.9 %17 %
Čistý zisk4 tis. €-45 tis. €-12 tis. €-6 tis. €3 tis. €19 tis. €
Aktíva spolu330 tis. €341 tis. €400 tis. €436 tis. €458 tis. €443 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erich Škvarka
Od 2022-08-27
DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Denisa Kurčíková
Od 2020-12-30
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Kurčík
Od 2020-12-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Erich Škvarka Konateľ 2018-09-04
Ing. Martin Kurčík Konateľ 2018-09-04
Ing. Martin Kurčík Konateľ 2018-09-04 2023-07-27
Denisa Kurčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-06-09 2020-12-29
Erich Škvarka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-06-09 2022-08-26
Marián Kurčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-06-09 2019-02-06
Marián Kurčík Konateľ 2015-05-07 2018-08-31
Marián Kurčík Konateľ 2015-05-07 2018-10-10
Elena Halamová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-01 2015-06-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MAJÁK SK, s r.o.RPO
Sídlo
Rákoš 1465/14
Vznik
2007-01-10 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36722049RPO
DIČ
2022298938FS
IČ DPH
SK2022298938 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000004027127587FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o poskytnutí príspevku 5 028 €
2020-04-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Zmluva o poskytnutí finančného príspevku 0 €
2016-03-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe 0 €
2014-08-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAJÁK SK, s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36722049/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36722049/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36722049",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →