SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Fimas, s.r.o.

  • IČO36720739
  • DIČ2022298509
  • IČ DPHSK2022298509
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 5611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 268k € Zisk 458 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
268k €
↗ +11.7% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
458 €
Aktíva spolu
257k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 97k 194k 295k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 268k € 15k € 458 € 257k € RUZ závierka
2024 240k € 18k € 3 147 € 243k € RUZ závierka
2023 255k € 19k € 3 738 € 263k € RUZ závierka
2022 200k € 52k € 26k € 218k € RUZ závierka
2021 163k € 24k € 2 169 € 346k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby268 tis. €240 tis. €255 tis. €200 tis. €163 tis. €189 tis. €
EBITDA15 tis. €18 tis. €19 tis. €52 tis. €24 tis. €19 tis. €
EBITDA marža5.6 %7.3 %7.3 %26.1 %14.9 %10.1 %
Čistý zisk458 €3 tis. €4 tis. €26 tis. €2 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu257 tis. €243 tis. €263 tis. €218 tis. €346 tis. €328 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rafael Luknár
Od 2023-08-12
RL
Konateľ
Rafael Luknár
Od 2023-08-01
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martina Luknárová
Od 2023-01-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martina Luknárová Konateľ 2007-01-04
Martina Luknárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-08-26 2023-01-23
Martina Luknárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-04 2015-08-25
Martina Luknárová Konateľ 2007-01-04 2015-08-25
Simona Fajkusová Konateľ 2007-01-04 2019-10-21
Simona Fajkusová Konateľ 2007-01-04 2019-08-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Fimas, s.r.o.RPO
Sídlo
Vilová 31
Vznik
2007-01-04 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36720739RPO
DIČ
2022298509FS
IČ DPH
SK2022298509 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1583300000002101767402FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-11-11 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky Zmluva o nájme 16k €
2018-11-27 TRANSPETROL, a. s. Zmluva o reklame 12k €
2019-11-21 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky Zmluva o nájme 6 600 €
2015-05-14 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky Zmluva o nájme 6 400 €
2014-05-14 Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky Zmluva o nájme 6 400 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Fimas, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36720739/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36720739/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36720739",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →