🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
PanoniaTrial, s.r.o.
IČO36720135DIČ2022316538IČ DPHSK2022316538NACE7430 · Prekladateľské čin.EST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
394k €
↗ +2605.2% YoY
EBITDA · 2024
-118k €
Čistý zisk · 2024
-104k €
Aktíva spolu
1.02mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
15 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PanoniaTrial, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 394k € | -118k € | -104k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 15k € | 1 947 € | 24k € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 15k € | 4 885 € | 1.39 mil. € | 1.66 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 20k € | 14k € | 220k € | 984k € | RUZ závierka |
| 2020 | 21k € | 22k € | 8 449 € | 295k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 394 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 52 tis. € |
| EBITDA | -118 tis. € | 2 tis. € | 5 tis. € | 14 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA marža | -29.9 % | 13.4 % | 33.5 % | 71.3 % | 105.7 % | 36.5 % |
| Čistý zisk | -104 tis. € | 24 tis. € | 1.39 M € | 220 tis. € | 8 tis. € | 973 € |
| Aktíva spolu | 1.02 M € | 1.67 M € | 1.66 M € | 984 tis. € | 295 tis. € | 294 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Juraj Lelák
MJ
Konateľ
Mgr. Juraj Lelák
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Juraj Lelák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marian Bilický | Konateľ | 2007-01-03 | 2014-03-12 |
| Ing. Marian Bilický | Konateľ | 2007-01-03 | 2014-01-27 |
| Ing. Marian Bilický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-03 | 2014-03-12 |
| MUDr. Vladislav Abaffy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-03 | 2014-03-12 |
| MUDr. Vladislav Abaffy | Konateľ | 2007-01-03 | 2014-03-12 |
| MUDr. Vladislav Abaffy | Konateľ | 2007-01-03 | 2014-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PanoniaTrial, s.r.o.RPO
Sídlo
Kozia 25
Vznik
2007-01-03 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36720135RPO
DIČ
2022316538FS
IČ DPH
SK2022316538 · aktívneFS
NACE
7430 · Prekladateľské čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1702000000003294788553FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36720135/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36720135/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36720135", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.