SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LONGMA spol. s r.o.

  • IČO36717860
  • DIČ2022292393
  • IČ DPHSK2022292393
  • NACE4341

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Košice-Krásna, SK. Pôsobí v odvetví 4341, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
243k €
↘ -10.8% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
6 915 €
Aktíva spolu
151k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 7 000 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 99k 198k 300k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 243k € 43k € 6 915 € 151k € RUZ závierka
2023 273k € 35k € 1 235 € 114k € RUZ závierka
2022 198k € 38k € 1 007 € 174k € RUZ závierka
2021 202k € 38k € 1 199 € 165k € RUZ závierka
2020 188k € 23k € 1 410 € 97k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby243 tis. €273 tis. €198 tis. €202 tis. €188 tis. €149 tis. €
EBITDA43 tis. €35 tis. €38 tis. €38 tis. €23 tis. €18 tis. €
EBITDA marža17.7 %12.9 %19 %18.9 %12.4 %12.1 %
Čistý zisk7 tis. €1 tis. €1 tis. €1 tis. €1 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu151 tis. €114 tis. €174 tis. €165 tis. €97 tis. €70 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Longauer
Od 2022-05-20
DL
Konateľ
Dana Longauerová
Od 2016-12-20
ML
Konateľ
Marián Longauer
Od 2006-12-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Longauer Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-23 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LONGMA spol. s r.o.RPO
Sídlo
Štrková 86/25
Vznik
2006-12-23 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36717860RPO
DIČ
2022292393FS
IČ DPH
SK2022292393 · aktívneFS
NACE
4341
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice-Krásna
Krajina
SK
IBAN
SK6902000000002260753358FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 7 000 € celková hodnota 2023-09-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-29 Mestská časť Košice-Nad Jazerom Zmluva o poskytovaní služieb 7 000 €
2020-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LONGMA spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36717860/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36717860/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36717860",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →