SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ARMOD, s. r. o.
- IČO36717835
- DIČ2022297574
- IČ DPHSK2022297574
- NACE4335
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Námestovo, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 3/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.64 mil. €
Zisk 7 978 €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.64mil. €
↗ +0.4% YoY
EBITDA · 2024
12k €
Čistý zisk · 2024
7 978 €
Aktíva spolu
1.61mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
8
Σ 16k €
Kredit
F· 3/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
16k €
Dlh zdravotnej poisťovne
308k €
Dlh sociálnej poisťovne
1.34 mil. €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
12 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
3 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.64 mil. € | 12k € | 7 978 € | 1.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.63 mil. € | 2 782 € | 640 € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.32 mil. € | -183k € | -184k € | 1.52 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.17 mil. € | 2 891 € | 2 022 € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.97 mil. € | -87k € | -91k € | 760k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.64 M € | 2.63 M € | 2.32 M € | 2.17 M € | 1.97 M € | 2.39 M € |
| EBITDA | 12 tis. € | 3 tis. € | -183 tis. € | 3 tis. € | -87 tis. € | -89 € |
| EBITDA marža | 0.5 % | 0.1 % | -7.9 % | 0.1 % | -4.4 % | -0 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 640 € | -184 tis. € | 2 tis. € | -91 tis. € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.61 M € | 1.82 M € | 1.52 M € | 1.08 M € | 760 tis. € | 1.08 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Valéria Brontvajová
JB
Konateľ
Jaroslav Brontvaj
VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Valéria Brontvajová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Brontvaj | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-06-17 | 2015-03-23 |
| Jaroslav Brontvaj | Konateľ | 2006-12-27 | 2008-06-16 |
| Marián Brontvaj | Konateľ | 2006-12-27 | 2008-05-30 |
| Marián Brontvaj | Konateľ | 2006-12-27 | 2008-06-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Valéria Brontvajová
Valéria Brontvajová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ARMOD, s. r. o.RPO
Sídlo
Hviezdoslavovo nám. 213
Vznik
2006-12-27 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36717835RPO
DIČ
2022297574FS
IČ DPH
SK2022297574 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Námestovo
Krajina
SK
IBAN
CZ0220100000002002358152FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-05-19 | Ministerstvo životného prostredia SR | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 3.51 mil. € |
| 2023-01-02 | Technické služby Mesta Tvrdošín | Zmluva o zhodnocovaní odpadu | 5 988 € |
| 2023-06-29 | Obec Rabča | Zmluva o zhodnocovaní odpadu | 5 200 € |
| 2022-12-31 | Trstenské technické služby - T T S, s.r.o | Zmluva o zhodnocovaní odpadu | 4 999 € |
| 2024-12-31 | Obec Rabčice | Dohoda o ukončení zmluvy o likvidácií odpadu | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARMOD, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36717835/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36717835/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36717835", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →