SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TPA AUDIT, s.r.o.

  • IČO36714879
  • DIČ2022294131
  • IČ DPHSK2022294131
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.9 mil. € Zisk 602k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.9mil. €
↗ +6.7% YoY
EBITDA · 2024
278k €
Čistý zisk · 2024
602k €
Aktíva spolu
1.71mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
10
Σ 279k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 78 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 690k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.9 mil. € 278k € 602k € 1.71 mil. € RUZ závierka
2023 1.78 mil. € 230k € 508k € 1.83 mil. € RUZ závierka
2022 1.72 mil. € 583k € 865k € 1.59 mil. € RUZ závierka
2021 1.23 mil. € 493k € 771k € 1.34 mil. € RUZ závierka
2020 937k € 203k € 541k € 1.19 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.90 M €1.78 M €1.72 M €1.23 M €937 tis. €885 tis. €
EBITDA278 tis. €230 tis. €583 tis. €493 tis. €203 tis. €223 tis. €
EBITDA marža14.6 %12.9 %33.9 %40 %21.7 %25.1 %
Čistý zisk602 tis. €508 tis. €865 tis. €771 tis. €541 tis. €565 tis. €
Aktíva spolu1.71 M €1.83 M €1.59 M €1.34 M €1.19 M €1.08 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Paule
Od 2022-09-06
IP
Konateľ
Ing. Peter Ďanovský
Od 2009-12-04
II
Konateľ
Ing. Ivan Paule
Od 2007-06-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Ďanovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-08-07 2021-02-18
Ing. Ivan Paule Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-19 2022-09-05
Ing. Peter Ďanovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-19 2018-08-06
Mag. Dr. Emilie Janeba-Hirtl Konateľ 2007-06-01 2009-12-04
Mag. Dr. Emilie Janeba-Hirtl Konateľ 2007-06-01 2010-01-12
Ing. Anna Jankovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-20 2010-01-18
Ing. Anna Jankovičová Konateľ 2006-12-20 2009-12-04
Ing. Anna Jankovičová Konateľ 2006-12-20 2010-01-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Paule
od 2019-12-30
Peter Ďanovský
od 2019-12-30 · do 2021-03-09
Edgar Pitzer
od 2019-12-30 · do 2021-03-09
Manuela Ponesch-Urbanek
od 2019-12-30 · do 2021-03-09
Thomas Schaffer
od 2019-12-30 · do 2021-03-09
Peter Ďanovský
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Ivan Paule
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TPA AUDIT, s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Mateja Korvína 1
Vznik
2006-12-20 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36714879RPO
DIČ
2022294131FS
IČ DPH
SK2022294131 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002622853250FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 279k € celková hodnota 2026-02-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-04-08 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Zmluva o poskytnutí služieb 222k €
2021-10-06 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Zmluva o odborných službách 130k €
2022-09-22 MH Teplárenský holding, a.s. ZMLUVA o zabezpečení overenia účtovníctva a účtovnej závierky (ďalej len „zmluva")uzatvorená podľa ustanovenia § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov (ďalej len „Obchodný zákonník") a zákona č. 423/2015 Z. z. 46k €
2025-07-04 Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, Košice Optimalizácia hospodárenia - Produkčný, prevádzkový a personálny audit 43k €
2025-06-18 Fakultná nemocnica Nitra Zmluva o vykonaní auditu 43k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TPA AUDIT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36714879/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36714879/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36714879",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →