SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Beck and Partners International s.r.o.

  • IČO36714356
  • DIČ2022300500
  • IČ DPHSK2022300500
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
874k €
↗ +825.9% YoY
EBITDA · 2024
277k €
Čistý zisk · 2024
126k €
Aktíva spolu
3.13mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 3 179 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 317k 634k 961k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 874k € 277k € 126k € 3.13 mil. € RUZ závierka
2023 94k € 54k € 4 208 € 1.97 mil. € RUZ závierka
2022 118k € 49k € 36k € 644k € RUZ závierka
2021 650k € 84k € 51k € 476k € RUZ závierka
2020 86k € 23k € -13k € 1.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby874 tis. €94 tis. €118 tis. €650 tis. €86 tis. €138 tis. €
EBITDA277 tis. €54 tis. €49 tis. €84 tis. €23 tis. €92 tis. €
EBITDA marža31.7 %57 %41.4 %12.9 %27.2 %66.3 %
Čistý zisk126 tis. €4 tis. €36 tis. €51 tis. €-13 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu3.13 M €1.97 M €644 tis. €476 tis. €1.04 M €1.03 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Janerle
Od 2022-08-20
ID
Konateľ
Ing. Dušan Janerle
Od 2006-12-23
TH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Halgaš
Od 2018-09-25
Do 2019-05-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Dušan Janerle Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-04 2022-08-19
Zsolt Beck Konateľ 2006-12-19 2007-01-03
Zsolt Beck Konateľ 2006-12-19 2006-12-22
Zsolt Beck Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-19 2007-01-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Beck and Partners International s.r.o.RPO
Sídlo
Hradská 85
Vznik
2006-12-19 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36714356RPO
DIČ
2022300500FS
IČ DPH
SK2022300500 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4611000000002621847596FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 3 179 € celková hodnota 2025-07-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-08 Hlavné mesto SR Bratislava Zmluva o zriadení vecného bremena a prevzatí záväzku č. 286507402200, uzatvorená za účelom uloženia NN distribučných rozvodov k stavbe "Palárikova 15, Bytový dom", na pozemku reg. C-KN parc. č. 21701 a pozemku reg. E-KN parc. č. 21708, k.ú. Staré Mesto 3 087 €
2025-07-17 Hlavné mesto SR Bratislava Zmluva o zriadení vecného bremena č. 286504792500, uzatvorená za účelom uloženia vodovodnej, kanalizačnej a NN prípojky k stavbe "Bytový dom Palárikova 15", na pozemku reg. C-KN p.č. 21701, k.ú. Staré Mesto 92 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Beck and Partners International s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36714356/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36714356/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36714356",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →