SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RGB Liptov, s. r. o.
- IČO36712850
- DIČ2022294296
- IČ DPHSK2022294296
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.75 mil. €
Zisk 402k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.75mil. €
↗ +16.6% YoY
EBITDA · 2024
965k €
Čistý zisk · 2024
402k €
Aktíva spolu
4.64mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 123 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.75 mil. € | 965k € | 402k € | 4.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.5 mil. € | 680k € | 171k € | 4.93 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.52 mil. € | 653k € | 223k € | 5 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.03 mil. € | 466k € | 85k € | 5.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 974k € | 373k € | 607 € | 5.26 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.75 M € | 1.50 M € | 1.52 M € | 1.03 M € | 974 tis. € | 1.21 M € |
| EBITDA | 965 tis. € | 680 tis. € | 653 tis. € | 466 tis. € | 373 tis. € | 349 tis. € |
| EBITDA marža | 55.2 % | 45.3 % | 43 % | 45.3 % | 38.3 % | 28.8 % |
| Čistý zisk | 402 tis. € | 171 tis. € | 223 tis. € | 85 tis. € | 607 € | -35 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.64 M € | 4.93 M € | 5.00 M € | 5.04 M € | 5.26 M € | 5.45 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JK
Konateľ
Július Kozák
IP
Konateľ
Ing. Peter Klenovič
AH
Konateľ
Anton Haviar
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anton Haviar | Konateľ | 2007-08-22 | 2021-09-20 |
| Anton Haviar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-01 | 2015-10-12 |
| Ladislav Novák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-16 | 2007-07-31 |
| Ladislav Novák | Konateľ | 2006-12-16 | 2007-10-05 |
| Ladislav Novák | Konateľ | 2006-12-16 | 2007-11-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RGB Liptov, s. r. o.RPO
Sídlo
Stará Ivanská 1/386
Vznik
2006-12-16 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36712850RPO
DIČ
2022294296FS
IČ DPH
SK2022294296 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8109000000005115590947FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-23 | Kysucké kultúrne stredisko v Čadci | Zmluva o poskytnutí reklamných služieb | 123 € |
| 2026-02-27 | Mesto Liptovský Mikuláš | Memorandum o spolupráci | 0 € |
| 2020-05-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | D O H O D A číslo: 20/22/54E/1614 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpi | 0 € |
| 2018-02-08 | Slovenské národné múzeum | zmluva o spolupráci | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RGB Liptov, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36712850/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36712850/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36712850", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →