🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · SK
OOZI s.r.o.
IČO36710105DIČ2022283065IČ DPHSK2022283065NACE9621EST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
334k €
↗ +92.3% YoY
EBITDA · 2024
-11k €
Čistý zisk · 2024
-16k €
Aktíva spolu
93k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OOZI s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 334k € | -11k € | -16k € | 93k € | RUZ závierka |
| 2023 | 174k € | 25k € | 12k € | 115k € | RUZ závierka |
| 2022 | 641 € | 611 € | 503 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | 278 € | 144 € | 13k € | RUZ závierka |
| 2020 | 3 231 € | 1 021 € | 921 € | 78k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 334 tis. € | 174 tis. € | 641 € | — | 3 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA | -11 tis. € | 25 tis. € | 611 € | 278 € | 1 tis. € | -3 tis. € |
| EBITDA marža | -3.4 % | 14.6 % | 95.3 % | — | 31.6 % | -27.8 % |
| Čistý zisk | -16 tis. € | 12 tis. € | 503 € | 144 € | 921 € | -4 tis. € |
| Aktíva spolu | 93 tis. € | 115 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 78 tis. € | 93 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-23 | Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania - Leto 2023/2024 | 0 € |
| 2023-09-02 | Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania VOŠ - IND/2023-2024 | 0 € |
| 2023-09-02 | Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1 | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania VOŠ - IND/2023-2024 | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Oskár Malatinský
IO
Konateľ
Ing. Oskár Malatinský
AS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Sloboda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anton Sloboda | Konateľ | 2006-12-12 | 2010-06-03 |
| Anton Sloboda | Konateľ | 2006-12-12 | 2010-06-07 |
| Ing. Oskar Malatinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-12 | 2022-01-17 |
| Ing. Oskar Malatinský | Konateľ | 2006-12-12 | 2017-06-28 |
| Ing. Oskár Malatinský | Konateľ | 2006-12-12 | 2022-01-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
OOZI s.r.o.RPO
Sídlo
Viktoríniho námestie 1666/13
Vznik
2006-12-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36710105RPO
DIČ
2022283065FS
IČ DPH
SK2022283065 · aktívneFS
NACE
9621
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK7411000000002940163650FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36710105/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36710105/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36710105", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.