SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AMC Solutions s. r. o.
- IČO36709107
- DIČ2022293691
- IČ DPHSK2022293691
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bzince pod Javorinou, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
73k €
Zisk -1 436 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
73k €
↘ -32.5% YoY
EBITDA · 2025
249 €
Čistý zisk · 2025
-1 436 €
Aktíva spolu
16k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73k € | 249 € | -1 436 € | 16k € | RUZ závierka |
| 2024 | 108k € | 3 302 € | 1 501 € | 40k € | RUZ závierka |
| 2023 | 137k € | 137 € | -742 € | 38k € | RUZ závierka |
| 2022 | 145k € | 2 405 € | 378 € | 40k € | RUZ závierka |
| 2021 | 153k € | 11k € | 8 695 € | 42k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 73 tis. € | 108 tis. € | 137 tis. € | 145 tis. € | 153 tis. € | 95 tis. € |
| EBITDA | 249 € | 3 tis. € | 137 € | 2 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | 0.3 % | 3.1 % | 0.1 % | 1.7 % | 7 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | 2 tis. € | -742 € | 378 € | 9 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 16 tis. € | 40 tis. € | 38 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € | 39 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Denis Adam
TM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Medzay
DA
Konateľ
Denis Adam
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Medzay | Konateľ | 2026-04-01 | — |
| Ing. Jiří Janečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-16 | 2026-04-22 |
| Ing. Pavel Bujáček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-16 | 2026-04-22 |
| Ing. Jiří Janečka | Konateľ | 2006-12-08 | 2026-03-31 |
| Ing. Jiří Janečka | Konateľ | 2006-12-08 | 2026-04-22 |
| Ing. Jiří Janečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-08 | 2022-11-15 |
| Ing. Pavel Bujáček | Konateľ | 2006-12-08 | 2026-04-22 |
| Ing. Pavel Bujáček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-08 | 2022-11-15 |
| Ing. Pavel Bujáček | Konateľ | 2006-12-08 | 2026-03-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AMC Solutions s. r. o.RPO
Sídlo
Za potokom 98/26
Vznik
2006-12-08 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36709107RPO
DIČ
2022293691FS
IČ DPH
SK2022293691 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bzince pod Javorinou
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000002253697554FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AMC Solutions s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36709107/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36709107/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36709107", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →