SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 InterPraktik, s.r.o.
- IČO36708321
- DIČ2022287817
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Veličná, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
411k €
↗ +17.8% YoY
EBITDA · 2024
121k €
Čistý zisk · 2024
76k €
Aktíva spolu
221k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 411k € | 121k € | 76k € | 221k € | RUZ závierka |
| 2023 | 349k € | 130k € | 92k € | 190k € | RUZ závierka |
| 2022 | 125k € | 14k € | 5 906 € | 105k € | RUZ závierka |
| 2021 | 87k € | 21k € | 12k € | 51k € | RUZ závierka |
| 2020 | 86k € | 18k € | 9 811 € | 44k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 411 tis. € | 349 tis. € | 125 tis. € | 87 tis. € | 86 tis. € | 79 tis. € |
| EBITDA | 121 tis. € | 130 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 29.4 % | 37.2 % | 10.9 % | 23.8 % | 21.4 % | 23 % |
| Čistý zisk | 76 tis. € | 92 tis. € | 6 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 221 tis. € | 190 tis. € | 105 tis. € | 51 tis. € | 44 tis. € | 39 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Konateľ
MUDr. Martin Škunta
MM
Konateľ
MUDr. Miroslava Škuntová
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Martin Škunta
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Miroslava Škuntová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-06-28 | — |
| MUDr. Anna Devečková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-06-23 | 2022-06-27 |
| MUDr. Daniel Devečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-06-23 | 2022-06-27 |
| Michal Devečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2022-06-27 |
| Marián Devečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-07 | 2012-04-18 |
| Michal Devečka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-07 | 2022-05-20 |
| MUDr. Anna Devečková | Konateľ | 2006-12-07 | 2022-06-30 |
| MUDr. Anna Devečková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-07 | 2022-06-22 |
| MUDr. Anna Devečková | Konateľ | 2006-12-07 | 2022-06-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Škunta
Miroslava Škuntová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
InterPraktik, s.r.o.RPO
Sídlo
Veličná 466
Vznik
2006-12-07 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36708321RPO
DIČ
2022287817FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Veličná
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
InterPraktik, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36708321/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36708321/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36708321", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →