AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 Asphere, a.s.
- IČO36706795
- DIČ2022278643
- IČ DPHSK2022278643
- NACE6210
Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
759k €
↗ +19.6% YoY
EBITDA · 2025
231k €
Čistý zisk · 2025
64k €
Aktíva spolu
804k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 759k € | 231k € | 64k € | 804k € | RUZ závierka |
| 2024 | 635k € | 219k € | 91k € | 729k € | RUZ závierka |
| 2023 | 682k € | 218k € | 135k € | 666k € | RUZ závierka |
| 2022 | 619k € | 198k € | 99k € | 534k € | RUZ závierka |
| 2021 | 552k € | 170k € | 55k € | 411k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 759 tis. € | 635 tis. € | 682 tis. € | 619 tis. € | 552 tis. € | 587 tis. € |
| EBITDA | 231 tis. € | 219 tis. € | 218 tis. € | 198 tis. € | 170 tis. € | 193 tis. € |
| EBITDA marža | 30.5 % | 34.5 % | 32 % | 32 % | 30.8 % | 32.8 % |
| Čistý zisk | 64 tis. € | 91 tis. € | 135 tis. € | 99 tis. € | 55 tis. € | 79 tis. € |
| Aktíva spolu | 804 tis. € | 729 tis. € | 666 tis. € | 534 tis. € | 411 tis. € | 565 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
člen predstavenstva
Ing. Darina Hánová
IR
Predseda predstavenstva
Ing. Roman Svoboda
FS
Člen dozorného orgánu
Filip Svoboda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Grman | Člen dozorného orgánu | 2010-08-31 | — |
| Ing. Bohuš Bohovic | člen | 2006-12-08 | — |
| Ing. Dagmar Bohovicová | Člen dozorného orgánu | 2006-12-08 | — |
| Mgr. art. Martin Marikovič | Člen predstavenstva | 2014-09-19 | 2015-06-26 |
| Mgr. art. Martin Marikovič | Člen predstavenstva | 2014-09-19 | 2015-07-06 |
| Ing. Roman Svoboda | člen | 2008-06-12 | 2014-10-06 |
| Ing. Roman Svoboda | člen | 2008-06-12 | 2014-09-19 |
| Bc. Peter Kubánka | Člen dozorného orgánu | 2006-12-08 | 2010-08-31 |
| Bc. Peter Kubánka | Člen dozorného orgánu | 2006-12-08 | 2010-11-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Bohuš Bohovic
Darina Hánová
Roman Svoboda
Bohuš Bohovic
Darina Hánová
Roman Svoboda
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Asphere, a.s.RPO
Sídlo
Nad Lúčkami 6
Vznik
2006-12-05 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36706795RPO
DIČ
2022278643FS
IČ DPH
SK2022278643 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4211000000002625793046FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-31 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva o poskytovaní služby | 79k € |
| 2016-03-29 | "BORINKA", Zariadenie sociálnych služieb Nitra | Zmluva o poskytovaní služieb | 11k € |
| 2025-05-30 | Trnavská cestná spoločnosť s.r.o. | Dohoda o ukončení Rámcovej dohody | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Asphere, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36706795/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36706795/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36706795", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →