SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KOVOAMB, s.r.o.

  • IČO36706388
  • DIČ2022281976
  • IČ DPHSK2022281976
  • NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Fiľakovo, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 13 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.77 mil. € Zisk 46k €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.77mil. €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2025
67k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
504k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
13
Σ 11k €
EU projekty
1
Σ 282k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 670k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.77 mil. € 67k € 46k € 504k € RUZ závierka
2024 1.84 mil. € 90k € 46k € 462k € RUZ závierka
2023 1.54 mil. € 75k € 19k € 479k € RUZ závierka
2022 1.51 mil. € 76k € 20k € 486k € RUZ závierka
2021 1.48 mil. € 84k € 26k € 468k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.77 M €1.84 M €1.54 M €1.51 M €1.48 M €1.31 M €
EBITDA67 tis. €90 tis. €75 tis. €76 tis. €84 tis. €100 tis. €
EBITDA marža3.8 %4.9 %4.9 %5 %5.7 %7.6 %
Čistý zisk46 tis. €46 tis. €19 tis. €20 tis. €26 tis. €39 tis. €
Aktíva spolu504 tis. €462 tis. €479 tis. €486 tis. €468 tis. €522 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Martina Kristiánová
Od 2022-10-01
MN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Norbert Kristián
Od 2022-10-01
MM
Konateľ
MUDr. Martina Kristiánová
Od 2012-07-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Norbert Kristián Konateľ 2012-07-13
MUDr. Martina Kristiánová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-08-07 2022-09-30
MUDr. Norbert Kristián Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-08-07 2022-09-30
RNDr. René Gladiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-06-01 2012-08-06
RNDr. René Gladiš Konateľ 2012-05-29 2012-08-06
RNDr. René Gladiš Konateľ 2012-05-29 2012-07-13
MUDr. Štefan Gladiš Konateľ 2006-12-02 2012-05-07
MUDr. Štefan Gladiš Konateľ 2006-12-02 2012-05-31
MUDr. Štefan Gladiš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-02 2012-05-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Norbert Kristián
od 2017-07-13
Martina Kristiánová
od 2017-07-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KOVOAMB, s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica SNP 8
Vznik
2006-12-02 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36706388RPO
DIČ
2022281976FS
IČ DPH
SK2022281976 · aktívneFS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Fiľakovo
Krajina
SK
IBAN
SK3702000000003045599655FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
13 zmlúv 11k € celková hodnota 2026-01-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-01-15 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 189k €
2019-07-31 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 188k €
2021-08-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) 11k €
2020-02-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania PM v rámci NP "Cesta na trh práce 3" - Opatrenie č. 1 podľa §54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov z není neskorších predpis 9 998 €
2026-01-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOVOAMB, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36706388/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36706388/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36706388",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →