SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ASLANTAŠ s. r. o.
- IČO36705934
- DIČ2022278676
- IČ DPHSK2022278676
- NACE6832 · Správa nehnuteľností
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré mesto, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 71/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.05mil. €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2024
104k €
Čistý zisk · 2024
12k €
Aktíva spolu
812k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
B· 71/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
711 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
71 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.05 mil. € | 104k € | 12k € | 812k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.16 mil. € | 118k € | 633 € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.29 mil. € | 137k € | 2 441 € | 951k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.19 mil. € | 120k € | 1 961 € | 959k € | RUZ závierka |
| 2020 | 934k € | 140k € | 45k € | 596k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.05 M € | 1.16 M € | 1.29 M € | 1.19 M € | 934 tis. € | 459 tis. € |
| EBITDA | 104 tis. € | 118 tis. € | 137 tis. € | 120 tis. € | 140 tis. € | 46 tis. € |
| EBITDA marža | 9.9 % | 10.2 % | 10.6 % | 10.1 % | 15 % | 10.1 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 633 € | 2 tis. € | 2 tis. € | 45 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 812 tis. € | 1.07 M € | 951 tis. € | 959 tis. € | 596 tis. € | 325 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
CA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Cudi Arslan
CA
Konateľ
Cudi Arslan
CA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Cudi Arslan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Cudi Arslan | Konateľ | 2016-10-24 | 2022-10-12 |
| Gian Marco Bergomi | Konateľ | 2006-12-02 | 2016-11-11 |
| Gian Marco Bergomi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-02 | 2014-01-24 |
| Gian Marco Bergomi | Konateľ | 2006-12-02 | 2016-10-24 |
| Vilma Ruggeri | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-12-02 | 2014-01-24 |
| Vilma Ruggeri | Konateľ | 2006-12-02 | 2016-10-24 |
| Vilma Ruggeri | Konateľ | 2006-12-02 | 2016-11-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ASLANTAŠ s. r. o.RPO
Sídlo
Dunajská 8
Vznik
2006-12-02 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36705934RPO
DIČ
2022278676FS
IČ DPH
SK2022278676 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1011000000002327000642FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ASLANTAŠ s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36705934/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36705934/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36705934", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →