SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 AH - Slovakia, s.r.o.

  • IČO36702234
  • DIČ2022281371
  • IČ DPHSK2022281371
  • NACE4672 · Veľkoobchod s kovmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s kovmi, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 64/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2023 1.08 mil. € Zisk 82k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2023
1.08mil. €
↘ -61.6% YoY
EBITDA · 2023
115k €
Čistý zisk · 2023
82k €
Aktíva spolu
3.12mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
8
Σ 500 €
Kredit
C· 64/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 30 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2019 2020 2021 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 1.08 mil. € 115k € 82k € 3.12 mil. € RUZ závierka
2022 2.8 mil. € 179k € 131k € 3.85 mil. € RUZ závierka
2021 2.55 mil. € 153k € 117k € 4.54 mil. € RUZ závierka
2020 1.55 mil. € 310k € 243k € 3.61 mil. € RUZ závierka
2019 1.22 mil. € 56k € 30k € 2.43 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222021202020192018
Tržby1.08 M €2.80 M €2.55 M €1.55 M €1.22 M €1.13 M €
EBITDA115 tis. €179 tis. €153 tis. €310 tis. €56 tis. €134 tis. €
EBITDA marža10.7 %6.4 %6 %19.9 %4.6 %11.9 %
Čistý zisk82 tis. €131 tis. €117 tis. €243 tis. €30 tis. €82 tis. €
Aktíva spolu3.12 M €3.85 M €4.54 M €3.61 M €2.43 M €1.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ana Hajduk
Od 2023-07-12
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Hajduk
Od 2022-12-09
MA
Konateľ
Mgr. Ana Hajduk
Od 2020-02-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rudolf Hajduk Konateľ 2006-11-24
Rudolf Hajduk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-05-23 2022-12-08
Rudolf Hajduk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-12 2020-05-22
Rudolf Hajduk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-24 2012-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AH - Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Bajkalská 9/A
Vznik
2006-11-24 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36702234RPO
DIČ
2022281371FS
IČ DPH
SK2022281371 · aktívneFS
NACE
4672 · Veľkoobchod s kovmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6711000000002627073675FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 500 € celková hodnota 2024-03-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-12 Obec Kvetoslavov Darovacia zmluva 369/2023 500 €
2024-03-04 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva č.: 2/1000212358 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2024-03-04 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva č.: 2/1000212356 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2024-03-04 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva č.: 2/1000212357 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2024-03-01 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000212353 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AH - Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36702234/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36702234/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36702234",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →