SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FIRE - SYS, s. r. o.

  • IČO36701653
  • DIČ2022277213
  • IČ DPHSK2022277213
  • NACE4664 · Veľkoob.s textil.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoob.s textil.stroj., 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.03mil. €
↗ +42.7% YoY
EBITDA · 2025
101k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
218k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
12
Σ 397k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 374k 748k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.03 mil. € 101k € 66k € 218k € RUZ závierka
2024 722k € 69k € 41k € 218k € RUZ závierka
2023 732k € 74k € 50k € 196k € RUZ závierka
2022 550k € 28k € 13k € 164k € RUZ závierka
2021 478k € 46k € 31k € 156k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.03 M €722 tis. €732 tis. €550 tis. €478 tis. €421 tis. €
EBITDA101 tis. €69 tis. €74 tis. €28 tis. €46 tis. €61 tis. €
EBITDA marža9.8 %9.5 %10.1 %5 %9.6 %14.5 %
Čistý zisk66 tis. €41 tis. €50 tis. €13 tis. €31 tis. €43 tis. €
Aktíva spolu218 tis. €218 tis. €196 tis. €164 tis. €156 tis. €146 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Seidner, PhD.
Od 2025-05-22
DI
Konateľ
Daniel Ivanička
Od 2008-05-02
ML
Konateľ
Mgr. Lucia Mrvová
Od 2008-05-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-24 2025-05-21
Michal Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-20 2022-03-23
Lucia Horníková Konateľ 2008-05-02 2011-10-27
Mgr. Lucia Mrvová Konateľ 2008-05-02 2024-12-09
Lukáš Javorka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-24 2008-05-19
Lukáš Javorka Konateľ 2006-11-24 2008-05-19
Lukáš Javorka Konateľ 2006-11-24 2008-05-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Seidner
od 2025-06-10
Michal Kováč
od 2021-12-23 · do 2025-06-10
Michal Kováč
od 2017-05-15 · do 2021-12-23
Michal Kováč
od 2017-01-31 · do 2017-05-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FIRE - SYS, s. r. o.RPO
Sídlo
Za kasárňou 16
Vznik
2006-11-24 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36701653RPO
DIČ
2022277213FS
IČ DPH
SK2022277213 · aktívneFS
NACE
4664 · Veľkoob.s textil.stroj.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002629179529FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 397k € celková hodnota 2026-03-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-09 Finančné riaditeľstvo SR Rámcová dohoda na poskytnutie služieb 135k €
2023-09-18 Finančné riaditeľstvo SR Zmluva o poskytovaní služieb č. 105303/2023 120k €
2021-08-31 Finančné riaditeľstvo SR Zmluva o poskytovaní služieb č. 101721/2021 83k €
2016-05-23 Sociálna poisťovňa Zmluva o poskytovaní služieb 68k €
2017-08-09 Sociálna poisťovňa Zmluva o poskytovaní služieb 66k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FIRE - SYS, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36701653/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36701653/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36701653",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →