SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 J-Centrum, s.r.o.
- IČO36698580
- DIČ2022291326
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
27k €
Zisk 1 703 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
27k €
EBITDA · 2025
2 387 €
Čistý zisk · 2025
1 703 €
Aktíva spolu
102k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 83/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27k € | 2 387 € | 1 703 € | 102k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | — | -1 820 € | 99k € | RUZ závierka |
| 2023 | 20k € | 1 033 € | 763 € | 89k € | RUZ závierka |
| 2022 | 22k € | 747 € | 515 € | 75k € | RUZ závierka |
| 2021 | 19k € | -237 € | -341 € | 73k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 27 tis. € | — | 20 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | — | 1 tis. € | 747 € | -237 € | -417 € |
| EBITDA marža | 9 % | — | 5.3 % | 3.4 % | -1.3 % | -1.2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -2 tis. € | 763 € | 515 € | -341 € | -762 € |
| Aktíva spolu | 102 tis. € | 99 tis. € | 89 tis. € | 75 tis. € | 73 tis. € | 70 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jarmila Gajdošová
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Stanislav Gajdoš
IJ
Konateľ
Ing. Jarmila Gajdošová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Stanislav Gajdoš | Konateľ | 2006-11-16 | — |
| Ing. Jarmila Gajdošová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-16 | 2022-05-21 |
| Ing. Jarmila Gajdošová | Konateľ | 2006-11-16 | 2014-02-09 |
| MUDr. Stanislav Gajdoš | Konateľ | 2006-11-16 | 2014-02-09 |
| MUDr. Stanislav Gajdoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-16 | 2022-05-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
J-Centrum, s.r.o.RPO
Sídlo
Na vyhliadke 11
Vznik
2006-11-16 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36698580RPO
DIČ
2022291326FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
J-Centrum, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36698580/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36698580/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36698580", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →