SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MED-DIA CENTRUM s.r.o.
- IČO36698571
- DIČ2022274221
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
194k €
Zisk 102k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
194k €
↗ +16.0% YoY
EBITDA · 2024
138k €
Čistý zisk · 2024
102k €
Aktíva spolu
142k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 194k € | 138k € | 102k € | 142k € | RUZ závierka |
| 2023 | 167k € | 93k € | 69k € | 146k € | RUZ závierka |
| 2022 | 82k € | 8 203 € | 1 167 € | 55k € | RUZ závierka |
| 2021 | 66k € | -793 € | -7 756 € | 55k € | RUZ závierka |
| 2020 | 62k € | 13k € | 4 932 € | 89k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 194 tis. € | 167 tis. € | 82 tis. € | 66 tis. € | 62 tis. € | 81 tis. € |
| EBITDA | 138 tis. € | 93 tis. € | 8 tis. € | -793 € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| EBITDA marža | 70.9 % | 55.9 % | 10.1 % | -1.2 % | 20.5 % | 23.4 % |
| Čistý zisk | 102 tis. € | 69 tis. € | 1 tis. € | -8 tis. € | 5 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 142 tis. € | 146 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € | 89 tis. € | 84 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Lucia Gajdošíková
IP
Konateľ
Ing. Peter Gajdošík
ML
Konateľ
MUDr. Lucia Gajdošíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Katarína Trstenská | Konateľ | 2009-06-23 | 2022-08-10 |
| MUDr. Katarína Trstenská | Konateľ | 2009-06-23 | 2022-08-31 |
| MUDr. Lucia Gajdošíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-10 | 2022-08-31 |
| Mgr. Michal Kiripolský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-12-10 | 2009-02-09 |
| Margita Kiripolská | Konateľ | 2006-11-16 | 2008-05-28 |
| Margita Kiripolská | Konateľ | 2006-11-16 | 2008-05-17 |
| Margita Kiripolská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-16 | 2008-12-09 |
| Michal Kiripolský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-16 | 2008-12-09 |
| Michal Kiripolský | Konateľ | 2006-11-16 | 2009-02-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MED-DIA CENTRUM s.r.o.RPO
Sídlo
Jantárová 980/12
Vznik
2006-11-16 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36698571RPO
DIČ
2022274221FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-09 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie záväzku a dohoda o jeho splácaní (20100442) | 2 549 € |
| 2025-10-10 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MED-DIA CENTRUM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36698571/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36698571/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36698571", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →