SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PMB Slovakia, s. r. o.

  • IČO36698458
  • DIČ2022285507
  • IČ DPHSK2022285507
  • LEI097900CAKA0000306980
  • NACE2732 · Výroba ost.elektr.drôtov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.elektr.drôtov, 16 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-electrical
Tržby · 2025 5.2 mil. € Zisk -175k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5.2mil. €
↘ -24.5% YoY
EBITDA · 2025
131k €
Čistý zisk · 2025
-175k €
Aktíva spolu
3.92mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
16
Σ 221k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5.2 mil. € 131k € -175k € 3.92 mil. € RUZ závierka
2024 6.89 mil. € 450k € 78k € 4.21 mil. € RUZ závierka
2023 8.16 mil. € 748k € 364k € 4.45 mil. € RUZ závierka
2022 8.02 mil. € 1.02 mil. € 589k € 4.73 mil. € RUZ závierka
2021 5.97 mil. € 375k € 93k € 4.15 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby5.20 M €6.89 M €8.16 M €8.02 M €5.97 M €4.10 M €
EBITDA131 tis. €450 tis. €748 tis. €1.02 M €375 tis. €322 tis. €
EBITDA marža2.5 %6.5 %9.2 %12.8 %6.3 %7.8 %
Čistý zisk-175 tis. €78 tis. €364 tis. €589 tis. €93 tis. €90 tis. €
Aktíva spolu3.92 M €4.21 M €4.45 M €4.73 M €4.15 M €3.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Ivaniš
Od 2022-05-17
MJ
Konateľ
Mgr. Jozef Ivaniš
Od 2011-02-01
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jozef Ivaniš
Od 2011-12-07
Do 2022-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vendelín Fulek Konateľ 2008-11-01 2011-02-07
Vendelín Fulek Konateľ 2008-11-01 2011-02-01
Vendelín Fulek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-14 2011-12-06
Ing. Anton Pobjecký Konateľ 2008-05-07 2008-10-29
Ing. Anton Pobjecký Konateľ 2008-05-07 2008-11-01
Ing. Roman Liška Konateľ 2008-02-12 2008-05-07
Ing. Roman Liška Konateľ 2008-02-12 2008-05-13
Miroslav Pienčák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-31 2007-10-22
Michael Bacon Konateľ 2006-11-15 2008-02-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Ivaniš
od 2017-07-25
Jozef Ivaniš
od 2017-01-31 · do 2017-07-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PMB Slovakia, s. r. o.RPO
Sídlo
Novonosická 503/5
Vznik
2006-11-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36698458RPO
DIČ
2022285507FS
IČ DPH
SK2022285507 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000306980GLEIF
NACE
2732 · Výroba ost.elektr.drôtov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK8811110000001210113008FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
16 zmlúv 221k € celková hodnota 2026-03-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 38k €
2026-03-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy 35k €
2023-03-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 34k €
2021-03-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica Dohoda č. 21/11/060/48 33k €
2022-03-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 32k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
PMB Slovakia, s. r. o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electrical. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36698458/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36698458/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36698458",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →