SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 ELASTO, spol. s r.o.

  • IČO36698211
  • DIČ2022272208
  • IČ DPHSK2022272208
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Kolárovo, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 75/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
189k €
↘ -3.6% YoY
EBITDA · 2024
19k €
Čistý zisk · 2024
-9 171 €
Aktíva spolu
147k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
B· 75/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 351 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 74k 148k 224k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 189k € 19k € -9 171 € 147k € RUZ závierka
2023 196k € 20k € -100 € 183k € RUZ závierka
2022 204k € 13k € -632 € 159k € RUZ závierka
2021 101k € 5 885 € -7 022 € 214k € RUZ závierka
2020 120k € -43k € -61k € 138k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby189 tis. €196 tis. €204 tis. €101 tis. €120 tis. €165 tis. €
EBITDA19 tis. €20 tis. €13 tis. €6 tis. €-43 tis. €-22 tis. €
EBITDA marža9.9 %10.1 %6.4 %5.8 %-36.2 %-13.6 %
Čistý zisk-9 tis. €-100 €-632 €-7 tis. €-61 tis. €478 €
Aktíva spolu147 tis. €183 tis. €159 tis. €214 tis. €138 tis. €115 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Artúr Nagy
Od 2022-08-31
SN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Szilárd Nagy
Od 2022-08-31
AN
Konateľ
Artúr Nagy
Od 2006-11-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Szilárd Nagy Konateľ 2006-11-15
Artúr Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-15 2022-08-30
Szilárd Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-15 2022-08-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELASTO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
ul. L. Novomeského 20
Vznik
2006-11-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36698211RPO
DIČ
2022272208FS
IČ DPH
SK2022272208 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Kolárovo
Krajina
SK
IBAN
SK4283300000002803414476FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda o ukončení dohody č.20/14/54E/17 zo dňa 16.04.2020 0 €
2020-11-12 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dodatok č.1 k dohode číslo 20/14/54E/2844 o poskytnutí finančného príspevku - Opatrenie č.3B v rármci projektu ,,Prvá pomoc" 0 €
2020-10-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda č. 20/14/54E/2844 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu Prvá pomoc - opatrenie č. 3B 0 €
2020-04-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda číslo: 20/14/54E/17 o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ Opatrenie č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELASTO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36698211/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36698211/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36698211",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →