SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Zubná klinika s.r.o.

  • IČO36698172
  • DIČ2022279545
  • IČ DPHSK2022279545
  • NACE8623 · Zubná lekárska prax

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
760k €
↘ -0.3% YoY
EBITDA · 2024
80k €
Čistý zisk · 2024
18k €
Aktíva spolu
631k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 277k 553k 838k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 760k € 80k € 18k € 631k € RUZ závierka
2023 762k € 92k € 35k € 619k € RUZ závierka
2022 382k € -17k € -54k € 583k € RUZ závierka
2021 54k € -5 102 € -6 393 € 204k € RUZ závierka
2020 40k € 7 639 € 6 378 € 50k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby760 tis. €762 tis. €382 tis. €54 tis. €40 tis. €54 tis. €
EBITDA80 tis. €92 tis. €-17 tis. €-5 tis. €8 tis. €14 tis. €
EBITDA marža10.6 %12.1 %-4.3 %-9.4 %18.9 %26.8 %
Čistý zisk18 tis. €35 tis. €-54 tis. €-6 tis. €6 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu631 tis. €619 tis. €583 tis. €204 tis. €50 tis. €46 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ing. Martin Cimrák
Od 2022-10-19
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Zuzana Miklošová
Od 2022-10-19
JZ
Konateľ
JUDr. Zuzana Miklošová
Od 2022-09-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Ružena Cimráková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-10-07
JUDr. Ing. Martin Cimrák Konateľ 2014-06-04
MUDr. Ružena Cimráková Konateľ 2006-11-15
JUDr. Ing. Martin Cimrák Konateľ 2014-06-04 2021-10-06
MUDr. Ružena Cimráková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-15 2021-10-06
MUDr. Ružena Cimráková Konateľ 2006-11-15 2021-10-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Zubná klinika s.r.o.RPO
Sídlo
Tribečská 4
Vznik
2006-11-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36698172RPO
DIČ
2022279545FS
IČ DPH
SK2022279545 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-06-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-05-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2022-04-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zubná klinika s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36698172/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36698172/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36698172",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →